Niksi dominantni protiv Klivlenda

Njujork Niksi upisali su četvrtu pobedu u sezoni savladavši, u noći između ponedeljka i utorka, na svom terenu Klivlend Kavalirse.

Julius Rendl

Ronald Martinez, Getty Images Sport

Njujork Niksi slavili su pred svojim navijačima u duelu protiv Klivlend Kavalirsa i do četvrte pobede u sezoni došli su rezultatom 123:105.

Niksi uz tom imaju deset poraza, a Kavsi sada imaju skor 4 - 9 i vezali su četiri poraza.

Prva i treća četvrtina bile su presudne u ovom meču, a oba perida su Niksi u svoju korist rešili uz dvocifrenu razliku što je i prevagnulo na njigovu stranu u konačnom skoru. Klivlend tokom ovog meča nije uspeo nijednom da povede.

Ekipu iz Njujorka predvodio je Džulijus Rendl sa 30 poena, sedam skokova, četiri asistencije, dve ukradene lopte i jednom blokadom. Markus Moris postigao je 23 poena, a sa 15 je pratio Ar Džej Baret.

Najbolji u Klivlendu bili su Kevin Porter sa 18, Kolin Sekston sa 14 i Džordan Klarkson sa 13 poena. Ante Žižić igrao je 20 minuta i postigao pet poena uz šest skokova.