Strašna treća četvrtina Seltiksa, igraće se šesti meč

Kakao al' si lud,komplex i frustracije na vestima vezane za nesto drugo,ovo su sportske vesti a nisam siguran da si expert bas.

Xixix

Odlican mec,Majmi sledecu mora da dobije,bice zanimljivo.Davis veceras vrv ne igra,nadamo se da je tako i ako je ruzno to reci ali posle onakvog sudjenja me nije briga.Jokic ce izdominirati ako Dejvis ne igra.

Odgovori 28 5

Ronin

Šta bi sa suđenjem? Pročitah negde podatak da su i Denver i LA izveli po 113 slobodnih bacanja?! U prvoj i četrtoj utakmici LA imao više slobodnih bacanja, u drugoj i četvrtoj, Denver izveo više slobodnih bacanja! Razumeo bih da je jedan tim imao 20-ak slobodnih bacanja više, pa da je to napravilo razliku?!

7 4

Kaokakao

a ovde sudijr sve ok na ovom mecu? Nemas zsmerki? Koliko si jadan radujes se sto nece igrati Dejvis 😂

4 4

Ronin

PS u drugoj i trecoj utakmici, Denver izveo više slobodnih bacanja. Da ne bude zabune.

2 1

mik

Tejtum odličan, Braun, takođe, Smart konstantan, nekako mi tu najviše fali Kemba. On igra ispod svog proseka. Ukoliko bi on podigao nivo svoje igre, Boston može da preokrene seriju. Ali pitaju se tu i Batler, Adebajo, Dragić. Sve u svemu, voleo bih da ode u 7 utakmicu pa neka tu oršti na sve strane.

Odgovori 24 1

Ludvig

Neverovatno. Nije bilo utakmice u ovoj seriji gde jedna ekipa nije dominirala u prvom poluvremenu, da bi potpuno potonula u trećoj četvrtini. Boston nije ubacio ništa spolja, teško su dolazili do pozicije za šut, Majami vrhunski na startu. Međutim, nekako su Seltiksi ostali u igri u prvom poluvremenu da bi u drugom zaista bili onakvi kakvi se očekuju, pogotovo od ekipe koja se "bori za život". Ne znam koliko je Adebajo povređen, na prošloj utakmici je imao neki problem sa rukom. Sinoć, mogu reći čak, i loša utakmica za njega. Nije rešio nijedan mismatch, uglavnom je gubio lopte u napadu, dok su Kanter i Tajs bili prilično efikasni. Hiro je odigrao prema očekivanju, nadam se da niste mislili da će ponoviti prošlu. Uostalom, bio je prilično dobro čuvan. Na kraju, nije što želim, ali ne mogu da ne prokomentarišem suđenje: Prvo faul nad Dragićem za tri poena koji je sviran Tajsu, a zatim faul u napadu Dragića nad Tajsom. Zaista apsurdno. One druge greške su prirodne, svi greše (grešimo),ali,ne moraju ovakvim odlukama da dižu pritisak i skreću pažnju na sebe.

Odgovori 11 1

Castilla

Steta sto vise nema termina u 00:30, ne mogu da gledam utakmice kad su ovako kasno.

Odgovori 37 0

PFC!!⚫⚪

Samo naviješ sat,nema potrebe da čekaš

1 1

Ronin

Početak katastrofalan, nastavak odličan, sa maestralnom trecom četvrtinom, bravo Boston! Nikom bobeda u finalnim utakmicama konferencija nije zagarantovana, a kamoli prolaz u veliko finale.

Odgovori 21 1

Dak

Napred Boston !!!

Odgovori 7 7

Han

Boston je sam kriv za ovaj minus, sada je trebalo da bude tri dva za njih, ovako nema šanse. Majami - Denver finale.