Getty Images/Grant Halverson

Košarka

22.02.2020 | 22.33

Bon ubedljiv protiv Gisena

U jedinom duelu nemačke Bundeslige igranom u subotu, Bon je na svom terenu savladao Gisen sa 112:96.

Košarka

Maddie Meyer, Getty Images Sport

Košarka

Oba tima imala su svoje periode dominacije, domaću su odlično otvorili duel, i dobili prvu četvrtinu sa 35:16.

Gisen je uzvratio u narednih deset minuta, i dobio četvrtinu sa 30:13.

Bon je ponovo bolji na startu drugog poluvremena, na kraju je treća četvrtina bila presudna da domaći stigne do tek četvrte pobede u sezoni.

Najefikasniji kod pobednika bio je Trej Mekini Džons sa 27 poena, Martin Brejning je dodao 20.