Patrick Smith/Getty Images

Košarka

12.10.2019 | 22.28 > 22:29

Unikaha u 4/4 slomila Huventud

Košarkaši Unikahe pobedili su Huventud na svom parketu u četvrtom kolu španske Endesa lige sa 77:65 i tako upisali drugi trijumf u prvenstvu, posle dva uvodna poraza.

Julian Finney Getty Images Sport

Tim iz Malage je slavio zahvaljujući razlici koju je stekao u poslednjih deset minuta, poštto je po završetku treće četvrtine rezultat bio 53:53.

Adams je predvodio Unikahu sa 21 poenom i 6 skokova, dok je Ejim upisao 13 poena.

Kod gostiju, Klemen Prepelič ostvario je 20 poena.

San Pablo Burgos savladao je Mursiju 92:82, uz 23 poena Mekfadena i 19 Benitea, dok je kod Mursije Lekomt imao 14.

Saragosa je na strani bila bolja od Betisa 71:69. Nemac Robin Bencing upisao je 20 poena, dok je u redovima tima iz Sevilje bivši igrač Crvene zvezde Kej Si Rivers ostvario 26 poena.

Tenerife su na svom parketu pobedile Obradoiro 90:78.