Nova pobeda za San Pablo Burgos

Tri duela odigrana su u subotu u košarkaškom šampionatu Španije. Pobede su upisali San Pablo Burgos, Andora i Mursija.

San Pablo Burgos

fiba.basketball

San Pablo Burgos upisao je četvrtu vezanu pobedu, a ukupno osmu u 11 odigranih mečeva, savladavši kao gost Obradoiro 78:63.

Imali su gosti sedam poena prednosti na poluvremenu, a dodatno su iskoristili slabu treću deonicu gostiju da uđu sigurno u završnu četvrtinu u kojoj su samo potvrdili pobedu.

Najbolji u redovima pobednika bio je Renfro sa 31 poenom, a sa po 14 su ga pratili Mekfaden i Kravić.

Sa druge strane su se istakli Koen sa 14, Pozas sa 12 i Enoh sa 11 poena.

Mursija je slavila protiv Fuenlabrade 84:81, a Andora je do pobede protiv Gran Kanarije došla kao gost rezultatom 79:62.