KLS: Prvenac Novog Pazara, Mišković vodio Megu

U trećem kolu Superlige Srbije pobede su ostvarili Novi Pazar i Mega Bemaks.

Nikola Mišković

Mega Bemax/Ivica Veselinov

Košarkaši Novog Pazara bili su bolji od Tamiša rezultatom 92:84.

Do ključne prednosti Novi Pazar je stigao u drugoj četvrtini, a domaći tim je na poluvremenu imao dvocifrenu prednost (+13).

Najbolji u pobedničkom timu bio je Hadžifejzović sa 28 poena, uz sedam skokova, Krstić je dodao 18, a poen manje Radonjić.

U redovima Tamiša najbolji je bio Mitrović sa 17 poena, Knežević je dodao 16, a dvocifren je bio još i Jeković sa 11 poena.

U narednom kolu Novi Pazar dočekuje Partizan, dok će Tamiš ugostiti Slobodu-.

U drugom meču dana Mega je savladala Slobodu rezultatom 103:80.

Tim Dejana Milojevića do pobede je vodio Nikola Mišković sa 20 poena, pratio ga je Goga Bitadze sa 18, 15 je dodao Adam Mokoka, a po 10 su ubacili Ognjen Čarapić i Edin Atić.

U redovima Užičana najbolji je bio Vuk Đorđević sa 18 poena. Pratili su ga Dimitrije Nikolić sa 15 i Petar Marić sa 13 poena.

KLS: Radnički ubedljiv, Napredak slavio u gostima

Sedam utakmica prvog kola Košarkaške lige Srbije odigrano je u subotu, a trijumfovali su Zlatibor, Radnički, Tamiš, Metalac, Pirot, Napredak i Vojvodina.

Mega sigurna u poslednjoj proveri

Košarkaši Mege zabeležili su ubedljivu pobedu u poslednjem kontrolnom meču pred početak sezone protiv rumunskog CSO Voluntarija sa 77:68.

KLS: Dunav "plitak“ za Zemunce

U okviru prvog kola Košarkaške lige Srbije ekipa Mladost je kao gost pobedila Dunav rezultatom 109:93.

Mišković za SK: Imamo sve osim iskustva

Mega Sokerbet ima nos za zlatne žice, a jedna od njih, u predvečerje košarkaške sezone, lako bi mogao da bude Filip Petrušev (20).