Košarka

02.12.2019 | 22.17

Sloboda produžila agoniju Klonfera

OKK Beograd

U meču devetog kola Košarkaške lige Srbije Sloboda je bila bolja od OKK Beograda 95:85 na gostovanju.

OKK Beograd, KK Sloboda

Printscreen

Od početka je Sloboda dominirala protiv domaćeg OKK pa je već na poluvremenu bilo 29 razlike (34:55). Razlika je išla i do 26 poena prednosti, a popularni Klonferi su tek u poslednjoj četvrtini uspeli da istope prednost gostiju. Ipak nisu mogli da naprave potpuni preokret.

Ranko Simović je imao 24 poena kod ekipe Slobode, dok je Dušan Kutlešić ubacio 19. Stefan Simić je imao 16 poena uz indeks korisnosti 29. Novak Musić je kod ekipe OKK Beograda ubacio 19 poena, a imao je i 10 skokova.