Trinkijeri: Malo smo poludeli, izgubili smo GPS

Srbija KLS 15. feb 202023:19 > 23:21
KK Partizan NIS

Trener Partizana Andrea Trinkijeri istakao je posle pobede nad FMP 85:77 i plasmana u finale Kupa Radivoja Koraća da je ekipa iz Železnika „namučila“ crno-bele.

Imali smo najteži posao do sada. Juče Borac, 22 sata kasnije i FMP. Sutra igramo derbi. Danas je bila muška, nervozna i puna tenzije utakmica. Želeo bih svom timu da čestitam jer su igrali drugo poluvreme kako smo se dogovorili. Najvažnije je da se adaptiramo na ono što se dešava u trenutku. Malo smo poludeli, izgubili smo GPS u prvom poluvremenu. Bili smo spori u napadu, ali drugo poluvreme je bilo to adaptiranje. FMP je odličan protivnik, namučili su nas. Sada imamo noć i jutro da nađemo energije za veliki derbi„, istakao je Trinkijeri.