Košarka

08.12.2019 | 15.37 > 15:38

CSKA siguran u Permu, odličan Džejms

CSKA Moscow BC

Košarkaši CSKA slavili su u jedinom nedeljnom meču VTB lige protiv Parme u gostima 89:70.

Dimitris Itudis

Print screen/SK

Duel u Permu bolje je otvorio domaći tim i posle uvodnih 10 minuta imao blagu prednost.

Aktuelni šampioni Evrope preuzeli su inicijativu u nastavku i do kraja meča nisu imali većih problema.

Najbolji u trijumfu Moskovljana bio je Majk Džejms sa 27 poena, a pratio ga je Danijel Haket sa 20 poena.

Sa druge strane istakli su se Vilijams sa 16, Zabelin sa 14 i Bulanov sa 11 poena.

CSKA ima sedam pobeda i tri poraza i drugi je na tabeli, posle Himkija koji je odigrao devet mečeva i još uvek je neporažen u regionalnom šampionatu.

Parma je na 12. poziciji i pretrpela je sedmi neuspeh.