Ribnica bolja od Spartaka na otvaranju sezone

Odbojka 5. okt 20190:25 > 0:27
Alexandre Loureiro, Getty Images Sport

Sezona u odbojkaškoj Superligi Srbije u muškoj konkurenciji je otvoreno pobedom Ribnice protiv Spartaka u Kraljevu.

Ribnica je novu odbojkašku sezonu otvorila pobedom protiv Spartaka i slavila nakon tri seta 25:14, 25:17, 22:25, 25:14.

Bolji je rival bila Ribnica većim delom meča, ali je manji pad koncentracije domaćina Spartak iskoristio da dobije treći set.

Dalje od toga gosti nisu mogli protiv raspoloženog napada Ribnice. Domaći su napadom osvojili 44 poena, dodali su čak 13 asova i 10 poena iz bloka, a velikodušno su im pomogli rivali sa 30 grešaka, čak sedam više nego što je napravila Ribnica.

Pobedničku ekipu je sa 17 osvojenih poena predvodio Stefan Skakić, a odlično su ga pratili Mirko Radević sa 15 i Stanislav Paunović sa 12 osvojenih poena.

U subotičkom timu najbolji je bio Marko Radosavljević sa 12 poena.