Tent i Jedinstvo bez poraza nakon teških mečeva

Odbojka 19. okt 201923:05 > 23:07
CEV

U subotu je kompletirano treće kolo Superlige Srbije za odbojkašice. Tent i Stara Pazova bez poraza.

CEV

Odbojkašice Tenta i Jedinstva iz Stare Pazove i nakon trećeg kola su bez poraza u Superligi Srbije.

Tent je u trećem kolu slavio na gostovanju Vizuri nakon pet setova i velikog preokreta.

Ajkulice su dobile prva dva seta (25:23, 25:20), ali su Obrenovčanke uzvratile itsom merom (25:18, 25:22) i izborile se za peti set. I tu je viđena velika borba, a rezultatom 15:13 ovaj deo igre dobio je Tent za treću pobedu.

U ekipi pobednika najbolje su bile Jelena Lazić sa 27 osvojenih poena i Saška Đurović sa 12.

Vizuru su predvodile Sara Carić sa 19 i Sara Pavlović sa 17 poena.

Treću pobedu upisalo je i Jedinstvo iz Stare Pazove koje je na svom parketu bilo bolje od Crvene zvezde takođe nakon pet setova – 21:25, 25:17, 25:18, 23:25, 15:10.

U Jedinstvu je najbolja bila Jovana Mirosavljević sa 22 osvojena poena, a samo jdan manje dodala je Vanja Savić. Milena Koprivica meč je završila sa 17.

U redovima ekipe iz Beograda istakle su se Tara Taubner sa 15 i Tijana Malešević sa 13 osvojenih poena.

U ostalim mečevima Železničar je u tri seta slavio na gostovanju Ubu, Beograd je slavio protiv Partizana nakon pet setova.