Alex Menendez/ Getty Images

Odbojka

03.11.2019 | 00.22 > 00:24

Kijeri slavio na gostovanju Kuenu

Odbojkašice Kijerija slavile su na gostovanju Kuenu u jedinom meču Serije A odigranom u subotu.

odbojka

Scott Barbour/Getty Images

Kijeri je do treće pobede u sezoni došao na gostovanju Kuenu kome je ovo treći poraz. Videli smo u četiri seta veliku borbu, a na kraju su gošće slavile rezultatom 23:25, 25:12, 25:23, 25:23.

Domaće igračice bile su bolje u prvom setu, a Kijeri je odlično iskoristio pad Kuena u drugom setu da dođe do izjednačenja.

U preostala dva seta viđena je velika borba, a nijanse su prevagnule na stranu gostujuće ekipe koja je nakon četiri seta došla do pobede.

Kaja Grobelna bila je najbolja u pobedničkoj ekipi sa 23 osvojena poena, a na drugoj strani se istakla Lisa van Heke sa 26.