Odbojka

11.12.2019 | 18.57 > 18:59

3/4 - Sve bolji Partizan iznenadio u Nišu

Odbojkaši Partizana iznenadili su Niš u poslednjoj utakmici 10. kola Superlige Srbije.

OK Partizan

SK

Crno-beli su u gostima slavili rezultatom 3:1, po setovima 25:27, 25:19, 29:27 i 25:16.

Partizan je ostvario treći trijumf u poslednje četiri utakmice i sa učinkom 5-5 na deobi je petog mesta sa Mladim Radnikom, dok su Nišlije pretrpele treći poraz, koliko imaju još Spartak iz Subotice i kragujevački Radnički.

Beograđane su u možda i najboljoj partiji ove sezone predvodili Nikolić sa 21 poenom, Radović sa 15, Đorđević sa 13 i Koprivica sa 12.

U domaćoj ekipi blistao je Keita sa 28 poena, a Ihbajri je dodao 12.

Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

Komentari (2)

Ovo je bila

jedna jako jako jako čudna utakmica. Ne želim nijednog trenutka da umanjim borbenost Partizana, da se razumemo. Jednostavno igrači Niša nisu uopšte igrali, jednostavno ih nije bilo. Blok nisu mogli da sastave, napad jako loš, prijem užas... Znači NULA. E sad, da li je to samo umor ili ko zna šta, ili se opet u Nišu događaju neki "neobjašnjivi" padovi svake godine u periodu decembar-februar videćemo uskoro... Koje kude, eto Vojvodine za desetak dana u Čairu...

Odgovori 0 0

Vesna besna

I u ovom sportu smo bolji od zvezde.Lomimo ih gde stignemo

Odgovori 6 2

Partizan pobedio Vojvodinu, Požarevljani slavili u Nišu

Odbojkaši Partizana savladali su Vojvodinu rezultatom 3:0 u derbiju 14. kola Superlige Srbije.

SL: Partizan i Niš na vrhu tabele, slavila i Zvezda

Odbojkaši Partizana i Crvene zvezde ostvarili su pobede u mečevima 13. kola Superlige Srbije, a uspešna je bila i ekipa Niša.

SL: Niš posle preokreta srušio Vojvodinu

Odbojkaši Niša pobedili su Vojvodinu rezultatom 3:2 posle velikog preokreta u velikom derbiju 12. kola Superlige Srbije.

Siloviti crno-beli na pragu prekida 29-godišnjeg posta

Odbojkaši Partizana došli su na prag plasmana u finale Kupa Srbije pošto su u polufinalu eliminisali Mladi Radnik pobedom u tri seta.

Partizan maksimalan protiv Radničkog

Odbojkaši Partizana maksimalnim rezultatom savladali su kragujevaški Radnički u 11. kolu Superlige Srbije.

Voša ubedljiva, Niš ne da drugo mesto

Posle poraza u prethodnom kolu od večitih vodeći tandem Superlige Vojvodina i Niš vratili su se na pobednički kolosek. Aktuelni šampion Vojvodina slavila je tri seta kod kuće protiv Spartaka, dok je Niš u gostima, takođe maksimalnim rezultatom bio bolji od Ribnice.

Partizan u "večitom derbiju" izborio polufinale Kupa

Odbojkaši beogradskog Partizana plasirali su se u polufinale Kupa Srbije pošto su sa 3:0 (25:22, 27:25, 25:23) savladali „večitog rivala“ Crvenu zvezdu. U prvom meču četvrtfinala crveno-beli slavili su sa 3:2, pa Partizan zbog boljeg set-količnika ide dalje.

Vojvodina u pet setova slomila Mladi radnik

Odbojkaši Vojvodine savladali su Mladi radnik rezultatom 3:2 u okviru devetog kola Superlige Srbije i tako se zadržali na čelu tabele.

Spartak siguran protiv Partizana

Odbojkaši Spartaka slavili su u devetom kolu prvenstva Srbije protiv Partizana 3:0, po setovima 25:21, 25:21, 25:22.

Partizanu večiti derbi u odbojci

Odbojkaši Partizana pobedili su Crvenu zvezdu u večitom derbiju, u okviru osmog kola Superlige Srbije, sa 3:0 u setovima.

Niš preko Jedinstva do šeste pobede

U prvom meču osmog kola odbojkaškog šampionata Srbije Niš je slavio na gostovanju Jedinstvu.

Pobede Mladog radnika i Niša u Kupu

U sredu su pobede u prvim mečevima četvrtfinala Kupa Srbije za odbojkaše pobede upisali Mladi radnik i Niš.

Preokret Zvezde za slavlje u večitom derbiju

U prvom meču četvrtfinala odbojkaškog Kupa Srbije Crvena zvezda je u izuzetno zanimljivom večitom derbiju savladala Partizan 3:2, iako je imala dva seta zaostatka.