Pobede Kasalmađorea i Bergama za početak 11. kola

Dva meča 11. kola odigrana su u odbojkaškoj Seriji A za žene. Bergamo je bio bolji od Breše, a Kasalmađore od Kunea.

Pomi Casalmaggiore

Lega Volley Femminile

Odbojkašice Bergama došle du do treće vezane pobede u ligi, a pete ukupno u duelu protiv Breše koja nastavlja da niže poraze.

Bergamo je do pobede došao nakon izgubljenog prvog seta i preokreta - 21:25, 25:23, 25:17, 25:13.

Bergamo je predvodila sjajno raspoložena Malvina Smarček sa 22 osvojena poena. Slađana Mirković osvojila je dva poena.

Na drugoj strani mreže najbolje su bile Kamila Mingardi sa 17 i Kelsi Veltman sa 11 poena.

Kasalmađore je do sedme pobede u sezoni došao na svom parketu protiv Kunea koji je doživeo osmi poraz. Duel je završen u tri seta - 25:23, 25:13, 25:16.

U pobedničkom timu najbolja je bila kapiten Katerina Boseti sa 17 poena, a odlično ju je ispratila Mina Popović koja je dodala 11 poena. Ana Antonijević osvojila je tri poena za ovu pobedu.

U poraženoj ekipi najefikasnija je, sa deset poena, bila Lisa van Heke.

Koneljano šampionski i protiv Kasalmađorea

U premijernom meču 16. kola Serije A za odbojkašice aktuelni šampion Koneljano slavio je maksimalnim rezultatom protiv Kasalmađorea.

Ante Rebić doneo Milanu nova tri boda

U prvom meču 21. kola Serije A, Milan je slavio na gostovanju Breši.

Baloteli: Nastavite da mi sudite, ja ću po svom

Napadač Breše Mario Baloteli istakao je da mu nije problem što ga ljudi osuđuju, pošto je na utakmici protiv Kaljarija isključen posle samo sedam minuta.

Serija A(ž): Kuneo nerešiva enigma za Skandići

Odbojkašice Skandićija prekinule su seriju od pet pobede u Seriji A, pošto su u pet setova poražene od Kunea u gostima.

Jovana i Stefana vodile Novaru do nove pobede

U jedinom meču 15. kola odbojkaškog šampionata za žene odigranom u Italiji, Novara je slavila na gostovanju Breši u tri seta (25:19, 25:22, 25:21).

Lacio plaća 20.000 zbog vređanja Balotelija

Fudbalski klub Lacio moraće da plati 20.000 evra zbog ponašanja svojih navijača, koji su na rasnoj osnovu vređali napadača Breše Marija Balotelija.

Lacio osuđuje rasističke povike, Baloteli: Sramota

U utakmici Breše i Lacija u okviru italijanske Serije A navijači rimskog kluba su vređali Marija Balotelija na rasnoj osnovi. Bivši igrač Mančester Sitija i Liverpula je reagovao na Instagramu, a Lacio je osudio ponašanje svojih fanova.

Lacio gazi redom: Imobile u 90+1. za 10. trijumf u nizu

Fudbaleri Lacija pobedili su Brešu na gostovanju, u 18. kolu Serije A, golom Ćira Imobilea u 90+1. minutu - 2:1!

Baloteli: Odluka je na predsedniku kluba, ali...

Napadač Breše Mario Baloteli rekao je da mu je želja da i dalje nosi dres tog kluba, ali da konačna odluka ipak nije na njemu.

Breša ispustila pobedu u Parmi, trijumf Mihine Bolonje

Ekipa Breše ispustila je pobedu na gostovanju Parmi, a ceo plen na strani uzela je Bolonja Siniše Mihajlovića.

Novara sigurna protiv Pomija, 12 poena Brakočevićeve

Odbojkašice Novare ostvarile su drugu pobedu zaredom, pošto su u meču 12. kola italijanske Serije A na svom terenu savladale Pomi iz Kazalmađorea sa 3:0 (25:22, 25:22, 25:19).

Breša beži iz zone ispadanja: Trojka protiv Lećea

Fudbaleri Breše pobedili su Leće na svom terenu u 16. kolu Serije A rezultatom 3:0 i pobegli iz zone ispadanja.

Baloteli: Samo želim da spasim Brešu

Italijanski fudbaler Mario Baloteli istakao je da je u ovom momentu fokusiran samo na Brešu.

Gol i asistencija Đuričića, Kaljari izvukao bod

U nedeljnim mečevima 15. kola italijanske Serije A pobede su ostvarili Breša i Torino, dok je Sasuolo odigrao nerešeno sa Kaljarijem

Predsednik Breše: Baloteli može da ide u januaru

Mario Baloteli je u Brešu došao minulog leta kao slobodan igrač, a za sada se ne snalazi baš najbolje u ovom timu jer je dao dva gola. Bivši napadač Mančester Sitija je imao i problema sa rasističkim uvredama na utakmici protiv Verone.

Groso: Muka mi je od priče o Baloteliju...

Trener Breše Fabio Groso pred utakmicu sa Atalantom rekao je novinarima da mu je muka da im stalno odgovara na pitanja vezana za Marija Balotelija.