Alex Menendez/ Getty Images

Odbojka

19.09.2020 | 01.51 > 01:58

SL: Voša pala u Kraljevu

U prvom meču drugog kola odbojkaškog šampionata Srbije Ribnica je bila bolja od Vojvodine u četiri seta i upisala je drugu pobedu u sezoni.

OK Vojvodina

CEV

Odbojkaši Ribnice slavili su protiv Vojvodine 3:1 (25:20, 19:25, 28:26, 25:17) i tako došli do druge pobede u sezoni. Nakon pobede u prvom kolu, Vojvodina je upisala prvi poraz.

Nakon prva dva seta, dva tima veliku borbu vodila su i u trećem delu meča koji je bio i najneizvesniji. Igralo se na razliku, a na kraju je povela Ribnica koja je, čini se, najlakše posao završila upravo u četvrtom setu za potvrdu pobede.

Ekipa iz Kraljeva ima maksimalnih šest bodova, dok je Vojvodina ostala na tri.

Ribnica 6-0, Partizan pao posle preokreta, 31p Pepića

Odbojkaši Ribnice i Spartaka iz Subotice ostvarili su pobede u mečevima šestog kola prvenstva Srbije.

Vojvodina rutinski protiv Zvezde

U četvrtak je odigran prvi meč šestog kola odbojkaškog šampionata Srbije, a Vojvodina je savladala Crvenu zvezdu u tri seta.

Voša maksimalna u Nišu

U subotu je na programu bio samo jedan meč petog kola odbojkaške Superlige za muškarce, a ekipa Vojvodine NS Seme je slavila u „Čairu“ protiv Niša rezultatom 3:0.

Ribnica nastavila seriju i protiv Zvezde

Odigrane su tri utakmice petog kola Superlige za odbojkaše. Ribnica i dalje ima stopostotan učinak, pošto je u gostima pobedila Crvenu zvezdu 3:1, a pobede su još zabeležili Partizan i subotički Spartak.

Odbojkaši pomažu Lani kroz licitaciju dresova

Odbojkaški klub Vojvodina u saradnji sa odbojkaškim reprezentativcima, evropskim šampionima, organizuje veliku akciju za Lanu Jovanović, koja boluje od SMA, tip 1.

Vojvodina maksimalna protiv Spartaka

Odbojkaši Vojvodine zabeležili su maksimalnu pobedu protiv Spartaka iz Subotice u meču četvrtog kola Superlige Srbije.

Ribnica maksimalna i posle četvrtog kola

Odbojkaši Ribnice i Mladog Radnika ostvarili su maksimalne pobede u prva dva meča Superlige Srbije.

Poraz od Trentina: Vojvodina bez Lige šampiona

Odbojkaši Vojvodine nisu uspeli da naprave još jedan podvig na kvalifikacionom turniru u Trentu. U meču odluke za mesto u drugom krugu kvalifikacija za Ligu šampiona, domaći Trentino je slavio sa 3:0 (25:19, 25:20, 25:18).

Kvalifikacije za LŠ: Pobeda Voše, s Trentinom za prolaz

Odbojkaši Vojvodine pobedili su Poloniju iz Londona u prvoj utakmici kvalifkacionog turnira F grupe prve runde u Trentu za plasman u Ligu šampiona.

Maksimalne pobede Vojvodine, Ribnice i Radničkog

U petak su odigrana tri meča trećeg kola odbojkaškog šampionata Srbije.

Vojvodina preko Partizana do Superkupa

Odbojkaši Vojvodine osvojili su prvi trofej u sezoni, pošto su u Superkupu u Novom Sadu savladali Partizan 3:1.

Zvezdi i muški 'večiti' derbi na startu sezone

Odbojkaši Crvene zvezde savladali su Partizan rezultatom 3:2 u prvom kolu nove sezone Superlige Srbije.

Vojvodina igra samo jedan turnir i to u Trentu

Evropska odbojkaška konfederacija (CEV) objavila je konačan raspored turnira i utakmica prve runde kvalifikacija za Ligu šampiona. Novosadska Vojvodina igraće u F grupi samo jedan turnir i to u italijanskom Trentu, od 29. septembra do 1. oktobra.

Sedam srpskih timova u evropskim takmičenjima

CEV je zvanično objavio da će naredne sezone sedam srpskih odbojkaških timova nastupati u evropskim takmičenjima, četiri tima u muškoj i tri u ženskoj konkurenciji.

SL: Vojvodina slavila praznoj “Dudovoj šumi”

Odbojkaši Vojvodine savladali su Spartak rezultatom 3:1 na gostovanju u okviru petog kola Mini lige od prvog do šestog kola prvenstva Srbije.

Vojvodina pobeđuje, Partizan bolji od Niša

Odbojkaši Vojvodine nastavili su niz pobeda. Izabranici Siniše Gavrančića u subotu su savladali Mladi radnik sa 3:0 (25:19, 25:22, 25:21).