Odbojka

01.10.2020 | 22.10 > 22:12

Poraz od Trentina: Vojvodina bez Lige šampiona

Odbojkaši Vojvodine nisu uspeli da naprave još jedan podvig na kvalifikacionom turniru u Trentu. U meču odluke za mesto u drugom krugu kvalifikacija za Ligu šampiona, domaći Trentino je slavio sa 3:0 (25:19, 25:20, 25:18).

OK Vojvodina

CEV

Trentino čije boje brane Srećko Lisinac i Marko Podraščanin će nastaviti borbu za mesto u Ligi šampiona, dok će se Vojvodina preseliti u drugo po rangu evropsko takmičenje, CEV Kup.

Prevagu na tasu objektivno kvalitetnijeg kluba iz Italije, doneli su Nimir Abdel Aziz sa 13, Dik Koj sa 12, Marko Podraščanin je osvojio šest, a Srećko Lisinac tri poena.

Kod Vojvodine, bolji od ostalih bili su Aleksandar Bogojević sa 10, Nemanja Mašulović i Filip Kovačević sa po pet osvojenih poena.

Kup Srbije: Branilac trofeja rutinski do četvrtfinala

Odbojkaši Vojvodine savladali su Jedinstvo kod kuće sa 3:0 u setovima i plasirali se u četvrtfinale Kupa Srbije.

Vojvodina rutinski protiv Zvezde

U četvrtak je odigran prvi meč šestog kola odbojkaškog šampionata Srbije, a Vojvodina je savladala Crvenu zvezdu u tri seta.

Voša maksimalna u Nišu

U subotu je na programu bio samo jedan meč petog kola odbojkaške Superlige za muškarce, a ekipa Vojvodine NS Seme je slavila u „Čairu“ protiv Niša rezultatom 3:0.

Odbojkaši pomažu Lani kroz licitaciju dresova

Odbojkaški klub Vojvodina u saradnji sa odbojkaškim reprezentativcima, evropskim šampionima, organizuje veliku akciju za Lanu Jovanović, koja boluje od SMA, tip 1.

Vojvodina maksimalna protiv Spartaka

Odbojkaši Vojvodine zabeležili su maksimalnu pobedu protiv Spartaka iz Subotice u meču četvrtog kola Superlige Srbije.

Kvalifikacije za LŠ: Pobeda Voše, s Trentinom za prolaz

Odbojkaši Vojvodine pobedili su Poloniju iz Londona u prvoj utakmici kvalifkacionog turnira F grupe prve runde u Trentu za plasman u Ligu šampiona.

Maksimalne pobede Vojvodine, Ribnice i Radničkog

U petak su odigrana tri meča trećeg kola odbojkaškog šampionata Srbije.

Vojvodina preko Partizana do Superkupa

Odbojkaši Vojvodine osvojili su prvi trofej u sezoni, pošto su u Superkupu u Novom Sadu savladali Partizan 3:1.

SL: Voša pala u Kraljevu

U prvom meču drugog kola odbojkaškog šampionata Srbije Ribnica je bila bolja od Vojvodine u četiri seta i upisala je drugu pobedu u sezoni.

Zvezdi i muški 'večiti' derbi na startu sezone

Odbojkaši Crvene zvezde savladali su Partizan rezultatom 3:2 u prvom kolu nove sezone Superlige Srbije.

Vojvodina igra samo jedan turnir i to u Trentu

Evropska odbojkaška konfederacija (CEV) objavila je konačan raspored turnira i utakmica prve runde kvalifikacija za Ligu šampiona. Novosadska Vojvodina igraće u F grupi samo jedan turnir i to u italijanskom Trentu, od 29. septembra do 1. oktobra.

Sedam srpskih timova u evropskim takmičenjima

CEV je zvanično objavio da će naredne sezone sedam srpskih odbojkaških timova nastupati u evropskim takmičenjima, četiri tima u muškoj i tri u ženskoj konkurenciji.

SL: Vojvodina slavila praznoj “Dudovoj šumi”

Odbojkaši Vojvodine savladali su Spartak rezultatom 3:1 na gostovanju u okviru petog kola Mini lige od prvog do šestog kola prvenstva Srbije.

Vojvodina pobeđuje, Partizan bolji od Niša

Odbojkaši Vojvodine nastavili su niz pobeda. Izabranici Siniše Gavrančića u subotu su savladali Mladi radnik sa 3:0 (25:19, 25:22, 25:21).

Gavrančić: Došli smo spremni; Janić: Sagoreli u želji

Trener odbojkaša Vojvodine Siniša Gavrančić bio je zadovoljan onim što su njegovi igrači pokazali u finalu Kupa Srbije. Šef stručnog štaba Partizana Bojan Janić nije imao šta da zameri svojoj ekipi.

Vojvodini rekordni 15. trofej u Kupu

Odbojkaši Vojvodine osvojili su rekordni 15. trofej u nacionalnom Kupu. Izabranici Siniše Gavrančića pobedili su u velikom finalu Partizan sa 3:1 (22:25, 25:22, 25:19, 25:23).