Alex Menendez/ Getty Images

Odbojka

09.10.2020 | 21.17

Ribnica nastavila seriju i protiv Zvezde

Odigrane su tri utakmice petog kola Superlige za odbojkaše. Ribnica i dalje ima stopostotan učinak, pošto je u gostima pobedila Crvenu zvezdu 3:1, a pobede su još zabeležili Partizan i subotički Spartak.

Odbojkaši Crvene zvezde

OK Crvena zvezda

S obzirom da su Kraljevčani lideri, logično je bilo da su došli kao favoriti u Beograd. Ali Crvena zvezda pružila je odličnu partiju i pored toga što nije uspela da dođe do makar petog seta, može biti zadovoljna pruženim. Kraljevčani su dobili prvi saet 25:21, ali je Zvezda uzvratila u drugom - 25:17. U naredna dva velika borba, ali Ribnica dobija te setove 25:22 i 29:27. Ribnica je prva sa svih pet pobeda, dok je Zvezda peta sa 3-2.

Partizan nastavlja da igra po principu toplo hladno. Poraz, pa pobeda i ovog puta je usledila pobeda protiv Starčeva 3:0 (25:22, 25:17, 25:17) za poziciju šest sa skorom 2-2. Starčevo ima svih pet poraza, ali je u prednosti nad Novim Pazarom zbog jednog boda koji je taj tim dobio u porazu 3:2 od Spartaka.

U poslednjem meču dana Spartak je u Subotici ubedljivo savladao fenjeraša Novi Pazar 3:0 (25:17, 25:22, 25:15).

Zvezdi prvi set, Nišu pobeda u 'Čairu'

Odbojkaši Niša savladali su ekipu Crvene zvezde 3:1 (23:25, 25:22, 25:19, 25:19) u meču osmog kola Superlige Srbije.

Ribnica maksimalna za nastavak besprekorne sezone

Odbojkaši Novog Pazara i Ribnice ostvarili su pobede u mečevima osmog kola Superlige odigranim u subotu.

Ribnica i dalje maksimalna, Vojvodina prati

Odbojkaši Ribnice zadržali su besprekorni učinak i posle sedam kola Superlige, pošto su u Požarevcu savladali Mladi radnik sa 3-0, po setovima 27:25, 25:19, 25:17.

SL: Spartak pobedio Zvezdu usred Beograda

Odigrane su dve utakmice sedmog kola Superlige Srbije za odbojkaše. Pobede su zabeležili Niš i subotički Spartak.

Zvezda eliminisana, Partizan u četvrtfinalu Kupa Srbije

Odbojkaši Ribnice eliminisali su Crvenu zvezdu u osmini finala Kupa Srbije pošto su na gosti slavili u Beogradu rezultatom 3:2, po setovima 25:22, 24:26, 20:25, 27:25 i 15:13.

Ribnica 6-0, Partizan pao posle preokreta, 31p Pepića

Odbojkaši Ribnice i Spartaka iz Subotice ostvarili su pobede u mečevima šestog kola prvenstva Srbije.

Vojvodina rutinski protiv Zvezde

U četvrtak je odigran prvi meč šestog kola odbojkaškog šampionata Srbije, a Vojvodina je savladala Crvenu zvezdu u tri seta.

Radnički u pet setova 'slomio' Partizan

Odbojkaši Radničkog savladali su Partizan rezultatom 3:2 u okviru petog kola Superlige Srbije.

Zvezda ubedljiva u Pančevu

Odbojkaši Crvene zvezde maksimalnimrezultatom 3:0 u gostima su pobedili novajliju u Superligi, ekipu Borca iz Starčeva, po setovima 25:23, 25:20 i 25:22.

Ribnica maksimalna i posle četvrtog kola

Odbojkaši Ribnice i Mladog Radnika ostvarili su maksimalne pobede u prva dva meča Superlige Srbije.

SLS: Niš ubedljiv, Mladi Radnik bolji od Partizana

Odbojkaši Mladog radnika ostvarili su prvu pobedu u Superligi Srbije, pošto su u Beogradu savladali Partizan 3:1 (17:25, 25:22, 25:21, 25:21).

Maksimalne pobede Vojvodine, Ribnice i Radničkog

U petak su odigrana tri meča trećeg kola odbojkaškog šampionata Srbije.

Vojvodina preko Partizana do Superkupa

Odbojkaši Vojvodine osvojili su prvi trofej u sezoni, pošto su u Superkupu u Novom Sadu savladali Partizan 3:1.

SLS: Zvezdi triler u Požarevcu

Crvena zvezda savladala je posle trilera Mladi radnik u Požarevcu u derbiju drugog kola Superlige Srbije rezultatom 3:2 (19:25, 33:31, 24:26, 25:21, 18:16)

SL: Voša pala u Kraljevu

U prvom meču drugog kola odbojkaškog šampionata Srbije Ribnica je bila bolja od Vojvodine u četiri seta i upisala je drugu pobedu u sezoni.

Zvezdi i muški 'večiti' derbi na startu sezone

Odbojkaši Crvene zvezde savladali su Partizan rezultatom 3:2 u prvom kolu nove sezone Superlige Srbije.