Ostalo

23.05.2020 / 17.57

Sindrom trkačkog kolena

Dortmund siguran protiv Šalkea

U poslednjem subotnjem meču petog kola Bundeslige, Borusija Dortmind slavila je na svom terenu protiv Šalkea 3:0.

Mendi spasao bod Čelsiju na Old Trafordu

Fudbaleri Mančester junajteda i Čelsija remizirali su 0:0 u šestom kolu Premijer lige. Plavci sada imaju devet bodova iz šest mečeva, a Đavoli su sakupili dva manje, mada uz meč manje.

Rotor šokirao Lokose, Rubin Zenit

Odigrane su četiri utakmice 12. kola Premijer lige Rusije i na čak tri su slavili gosti. Posebno u impresivne pobede Rubina i Rotora, koji su zabeležili pobede na terenima šampiona i vicešampiona Zenita i Lokomotive.

Kuman: Ne razumem VAR, sudija direktno uticao na ishod

Barselona je na Nou Kampu poražena od Reala. Ronaldu Kumanu kriv je VAR.

Petrić do boda

Maribor i Kopar remizirali su u poslednjoj subotnjoj utakmici 7. kola slovenačke Prve lige (1:1). Gosti su poveli preko Darija Vrčića u 35. minutu, sa bele tačke, konačan rezultat postavio je Rok Kronoveter u 45. Istim ishodom okončan je duel Celja i ND Gorice, na čijoj klupi sedi Gordan Petrić.

Blind o 13:0: Nismo znali tačno, ali rekord smo jurili

Fudbaler Ajaksa Dejli Blind kaže posle pobede nad Venlom 13:0 da su svi u timu u nekom trenutku bili svesni da jure rekord.

LŠ: Ljubljančanke pale u Mađarskoj

Rukometašice Krim Merkatora izgubile su od Ferencvaroša u gostima 32:25 (14:14) u meču A grupe Lige šampiona i ostale su na tri boda iz pet utakmica.

Lukaku pokrenuo Inter u Đenovi do tri boda

Posle poraza u gradskom derbiju Milana Inter je uspeo da se vrati i dođe do tri boda na gostovanju u Đenovi pobedom 2:0.

Milić približio BATE tituli

Pobedom nad Vitebskom (3:1), u 27. kolu Višaje lige, BATE se učvrstio na vrhu i približio tituli. Ekipi iz Borisova potrebne su dve pobede u poslednja tri kola da prigrabi trofej.

U Lensu 11 zaraženih, duel sa Nantom odložen

Duel osmog kola Lige 1 između Lensa i Nanta koji je trebalo da bude odigran u nedelju, odložen je zbog koronavirusa.

Kakav početak - tri minuta bez koša i 11 promašaja

Utakmica petog kola turske Superlige između Bujukčekmedžea i Bahčešehira počela je na nesvakidašnji način. Igrači oba tima nisu mogli do pogotka više od tri minuta igre, a posle 11 promašaja prve poene postigao je Ozdemir i to sa linije za tri poena.

Avangard ubedljiv protiv Avtomobilista

U dva duela odigrana u Kontinentalnoj hokejaškoj ligi u subotu, pobede su upisali Lokomitiva iz Jaroslavlja i Avangard.

Ramos: Čist penal! Kritike? Ovde sam 16 godina...

Kapiten Real Madrida Serhio Ramos ističe da je sudija Huan Martines Munuera doneo pravu odluku da dosudi jedanaesterac za kraljevski klub pri rezultatu 1:1 u 245. klasiku sa Barselonom. Na kraju je bilo 3:1 za Real.

Salcburg slomio Austriju u nastavku

U derbi meču petog kola austrijske Bundeslige fudbaleri Red Bul Salcburga sa 2:0 pobedili su Austriju na gostovanju u Beču.

Tadić strelac u istorijskoj pobedi Ajaksa (VIDEO)

Srpski fudbaler Dušan Tadić upisao se u dugu listu strelaca na meču holandskog šampionata protiv Venloa. On je mrežu domaćeg tima zatresao u 44. minutu, a Ajaks je upisao istorijsku pobedu od 13:0. To je novi rekord holandskog šampionata po broju postignutih golova.

Gasperini: Preuzimam svu odgovornost

Atalanta je u krizi. Vezala je dva poraza u Seriji A uz čak sedam primljenih golova i samo dva data. Trener Đan Pijero Gasperini preuzima odgovornost za ovakve rezultate.