Getty Images/Alex Grimm

Rukomet

16.12.2018 | 00.45 > 00:47

Zagreb jedva sa Izviđačem

Rukometaši Zagreba pobedili su Izviđač na gostovanju u neizvesnom meču 12. kola SEHA lige rezultatom 22:21.

rukomet

Alex Grimm/Getty Images

Sastav iz Bosne i Hercegovine je bio bolji tokom prvih 30 minuta, imao prednost od dva gola, ali su Zagrepčani u nastavku uspeli da uspostave inicijativu i kroz preokret dođu do trijumfa.

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je David Mandić sa pet golova, dok je jedan manje imao Josip Božić Pavletić.

Kod domaćina, Domagoj Alilović je postigao šest golova, a Vedran Delić pet.

Zagreb je drugi na tabeli sa 30 bodova, koliko ima i prvoplasirani Vardar, i u narednom kolu dočekaće Vojvodinu.

Izviđač je poslednji sa bodom. Taj tim u sledećem meču čeka Metalurg.