Getty Images

Rukomet

13.02.2019 | 19.00 > 19:01

SEHA: Izviđač nemoćan u Slovačkoj

Rukometaši slovačkog Tatran Prešova ubedljivo su pobedili Izviđač 29:22 u meču 15. kola regionalne SEHA lige.

Učesnik Lige šampiona je prekinuo seriju od tri poraza i sa 26 bodova peti je na tabeli, sa bodom manje od Meškov Bresta koji je u plej-of zoni. Bosanskohercegovačka ekipa iz Ljubiškog je poslednja na tabeli sa svega 4 boda.

Gosti su se dobro držali do sredine prvog poluvremena (6:6, 16. minut), ali je Tatran do odlaska na odmor serijom 8:2 obezbedio nedostićnu prednost.

Slovaci su najvećih 9 golova viška imali u 54. minutu kada je na semaforu pisalo 27:18.

Jakub Hrstka je bio najefikasniji sa 6 golova, dok su po četiri dodali Janus Lapajne i Dominik Krok . U poraženom timu Josip Čutura i Nikola Primorac su upisali po 5 pogodaka.

Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

Dominacija - Vardar peti put osvojio SEHA ligu

Rukometaši Vardara treći put uzastopno, a peti u istoriji osvojio je titulu u SEHA ligi.

SEHA: Šokantan poraz Vardara, odluka u poslednjem kolu

Rukometaši Neksea pobedili su Vardar u derbiju SEHA lige 24:21 i kolo pre kraja ligaškog dela takmičenja na vrhu tabele izjednačili se sa timom iz Skoplja i Zagrebom.

SEHA: Vojvodina šokirala Nekse, Đorđić srušio Vardar

Rukometaši Vojvodine napravili su veliko iznenađenje i u 16. kolu SEHA lige na svom terenu pobedili su Nekse iz Našica - 26:21 (10:11).

SEHA: Metalurg iznenadio u Bukureštu, 4 gola Vujića

Rukometaši Metalurga pobedili su Steauu u Bukureštu u utakmici 17. kola regionalne SEHA lige - 28:26.

SEHA: Vojvodina u finišu ispustila Vardar

Rukometaši Vojvodine poraženi su od Vardara u Novom Sadu u 14. kolu regionalne SEHA lige.

SEHA: Nekse silan u Bukureštu

Rukometaši Neksea u prvoj utakmici u SEHA ligi u 2019. godini deklasirali su Steauu u Bukureštu 31:19.

Butulija za SK: Zovu me, ali neću ponovo u blato

Bio je igrač, trener i direktor Crvene zvezde. Sa reprezentacijom Jugoslavije osvojio je bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u Španiji i bio četvrti na Olimpijskim igrama u Sidneju 2000.

SEHA: Pobeda Vojvodine pred zimsku pauzu

Rukometaši Vojvodine u poslednjoj utakmici ove godine u regionalnoj SEHA ligi u Novom Sadu su pobedili Steauu iz Bukrešta sa 28:25.

SEHA: Vardaru gradski derbi posle preokreta

Makedonski prvak vardar zabeležeio je novu pobedu u regionalnoj SEHA ligi.

SEHA: Debakl Zagreba, 4 gola Đorđića u pobedi Neksea

Rukometaši Tatrana iz Prešova i Neksea ostvarili su pobede u utakmicama 9. kola regionalne SEHA lige.

SEHA: Pobeda Vojvodine u Ljubiškom

Rukometaši Vojvodine ostvarili su drugu pobedu u poslednja tri meča u regionalnoj SEHA ligi.

SEHA: Prva pobeda Nišlija, Vardar lako sa Vojvodinom

Rukometaši Vardara pobedili su Vojvodinu u Skopkju sa 33:26 i posle pet kola zadržali maksimalan učinak u regionalnoj SEHA ligi, dok je prvi trijumf zabeležio niški Železničar.

SEHA: Železničar jedini još bez boda

Rukometaši niškog Železničara upisali su i četvrti poraz u regionalnoj SEHA ligi.

SEHA: Nišlije "ispustile" učesnika Lige šampiona

Rukometaši Železničara iz Niša pretrpeli su i treći poraz u regionalnoj SEHA ligi.

Učesnik LŠ naneo prvi poraz Vojvodini u SEHA ligi

Rukometaši Vojvodine pretrpeli su prvi poraz u regionalnoj SEHA ligi.

Neverovatni Šterbik odveo Vardar u finale SEHA lige

Rukometaši Varadara prvi su finaliste završnog turnira SEHA lige koji se od danas do nedelje održava u Skoplju.