Getty Images/Alex Grimm

Rukomet

15.09.2019 | 18.50 > 18:53

Pivovarna porazom startovala Ligu šampiona

Rukometaši Pivovarne Laško porazom na svom parketu započeli su takmičenje u EHF Ligi šampiona, pošto je bolji od njih bio Flensburg 25:24.

Rukomet

Alex Grimm/Getty Images

Nemci su do trijumfa u uzbudljivom duelu grupe A u Celju došli golom Johanesena u 58. minutu za 25:23.

Domaći su do kraja uspeli samo da ublaže poraz preko Šarca.

Slovenci imaju za čim da žale na ovoj utakmici pošto su u većem delu drugog poluvremena imali prednost, a poslednji put vodili su sa 23:22.

Najefikasniji u redovima Flensburga bio je Gola sa šest golova, dok je Johanesen imao pet.

Kod Pivovarne, Šarac je upisao pet golova.

U ostalim utakmicama, Sporting je pobedio Eurofarm Rabotnik sa 30:29, GOG je bio bolji od Kristianstada 33:24, a Vesprem od Motora 40:28.