Getty Images/Alex Grimm

Rukomet

13.11.2019 | 21.52 > 21:56

Železničar u derbiju posle preokreta slavio u Pančevu

Rukometaši Železničara u derbiju 10. kola Superlige Srbije pobedili su Dinamo u Pančevu rezultatom 28:27 (14:14).

Nišlije su ostvarile sedmi trijumf i sa 13 bodova treće su na tabeli, dok je Dinamo upisao drugi poraz, ali je ostao na prvoj poziciji sa 14 bodova.

U neizvesnom meču sa mnogo preokreta, Železničar je u finišu prvog poluvremena nadoknadio tri gola minusa (13:10), a u 40. minutu došao je i do dva pogotka viška (20:18).

Ipak, Pančevci su zaigrali značajno bolje, pre svega u odbrani, i u 56. minutu su preokrenuli rezultat na 26:25, ali im ni to nije bilo dovoljno za trijumf. Gosti iz Niša su serijom 3:0 došli do važne pobede, a gol odluke postigao je Đorže Spasić.

Aleksandar Stojanović je sa 8 pogodaka bio najefikasniji kod Nišlija, a Spasić i Nemanja Milovanović su dodali po 5. U domaćoj ekipi Miloš Kostadinović je upisao 7, Mladen Šotić 6, a Miljan Bunjevčević 5 golova.

N'Golo

Idemo Akime(trener dinama)!

Odgovori 0 0

SL: Bez pobednika u Novom Pazaru

U derbiju 19. kola rukometne Superlige Srbije Novi Pazar i Železničar odigrali su nerešeno 26:26.

Železničar preslišao Proleter za nastavak serije

U poslednjem meču 12. kola Superlige Srbije Železničar je kod kuće savladao Proleter 38:26 i tako nastavio seriju pobeda.

Debakl Partizana na Banijci

Rukometaši Kikinde ubedljivo su pobedili Partizan u Beogradu u utakmici 12. kola prvenstva Srbije - 35:28.

Spartak pobedio, Novi Pazar ispratio

Rukometaši pančevačkog Dinama zabeležili su 10. pobedu u Superligi Srbije, pošto su u gostima savladali Rudar sa 25:22.

Železničar ubedljiv protiv Kikinde

U poslednjem meču 11. kola rukometne Superlige Srbije Železničar je na svom parketu savladao Kikindu.

Partizan u finišu ispustio lidera

Rukometaši Dinama iz Pančeva pobedili su Partizan rezutatom 31:29 u pretposlednjoj utakmici 11. kola srpskog šampionata.

Železničar eliminisan, Gorenje u EHF kupu

Rukometaši Železničara završili su učešće u 1/16 finala Čelendž kupa porazom u dvomeču od češke Karvine.

Dinamo lako sa Zvezdom, čuva vrh tabele

U suboru je na programu bilo šest mečeva srpskog rukometnog šampionata, a do pobeda su došli Partizan, Železničar, Kikinda, Dubočica i Novi Pazar i Dinamo Pančevo, koji je bio bolji od Crvene zvezde.

SRLS: Pazarci i dalje prate Dinamo

Rukometaši Novog Pazara pobedili su Proleter u Zrenjaninu rezultatom 29:28 u okviru osmog kola Superlige Srbije.

Dinamo upisao sedmu pobedu u sezoni

Dva meča osmog kola rukometne Superlige Srbije odigrana su u nedelju. Pobede su slavili Dinamo i Kikinda.

SL: Novi debakli večitih, blizu je dno

U sedmom kolu rukometne Superlige nove poraze doživeli su Crvena zvezda i Partizan, koji se nalaze pri samom dnu tabele.

Derbi kola između Dinama i Novog Pazara pripao domaćinu

U derbi meču šestog kola rukometne Superlige Srbije Dinamo je u Pančevu slavio protiv Novog Pazara.

Dubočica slavila protiv Obilića i izbila na prvo mesto

Tri meča šestog kola rukometnog šampionata Srbije odigrana su u subotu. Do pobeda su stigli Dubočica, Kikinda i Spartak Vojput.

Rnić i Gaćinović za prvi poraz Dinama u sezoni

U sredu je odigran poslednji meč petog kola rukometne Superlige Srbije. Dinamo iz Pančeva doživeo je prvi poraz u sezoni.

EHF Kup: Vogošća i Maribor idu dalje, kraj za Dinamo

U nedelju su na programu bili revanš mečevi prvog kola EHF Kupa. Vogošća je uspela da nadoknadi zaostatak iz prvog meča, Dinamu to nije pošlo za rukom.

SL: Zvezda bolja od Nišlija, Partizanu bod

Rukometaši Crvene zvezde u 5. kolu Superlige Srbije pobedili su Železničar iz Niša, Partizan je remizirao sa Šamotom u Aranđelovcu, a sa odličnim rezultatima nastavili su Dobičica i Novi Paraz.