Spartak pobedio, Novi Pazar ispratio

Rukomet 30. nov 201921:48 > 21:48
Alex Grimm/Getty Images

Rukometaši pančevačkog Dinama zabeležili su 10. pobedu u Superligi Srbije, pošto su u gostima savladali Rudar sa 25:22.

Iako je ekipa iz Kostolca bolje počela meč, te povela sa 8:4, uspeli su gosti iz Pančeva da preokrenu u završnici prvog poluvremena. U nastavku je Dinamo čuvao prednost, pa je došao do 10. trijumfa u 12 odigranih mečeva.

Pobedi lidera na tabeli najviše je doprineo Miloš Kostadinović sa osam golova. U poraženom timu Petar Panić je dao sedam.

Novi Pazar je u Beogradu savladao Crvenu zvezdu sa 33:30. Tako je došao do devete pobede u sezoni.

Dubočica drži korak za vodećim dvojcem. Ekipa iz Leskovca slavila je protiv Šamota 65 sa 32:28.

Iako je sastav iz Aranđelovca vodio na poluvremenu sa 15:12, a potom i sa 17:14, uspeli su Leskovčani da preokrenu.

U dresu Dubočice Andrija Atanasković je postigao 13 golova, dok se na drugoj strani Ivan Lomić zaustavio na 10.

Spartak Vojput pobedio je Obilić na svom terenu sa 31:30. Gotovo sve vreme je rezultat bio izjednačen, da bi Subotičani osetniju prednost stekli na dva minuta do kraja (30:27), što im je bilo dovoljno da dođu do nove pobede.

Nemanja Vuković je predvodio Spartak Vojput sa 11 golova, na drugoj strani najefikasniji sa pet je bio Miloš Ivošević.