Zvezda iznenadila lidera u Pančevu

Rukomet 8. mar 202020:20 > 20:23
Jeff Gross, Getty Images Sport

Rukometaši Crvene zvezde iznenadiii su Dinamo i u poslednjoj utakmici 20. kola Superlige Srbije u Pančevu odigrali nerešeno - 26::26.

Domaća ekipa je prekinula seriju od devet trijumfa, ali je dva kola pre kraja prvog dela takmičenja i dalje ubedljivo prva sa 35 bodova, dok su crveno-beli zakucani za dno sa 10 bodova, pet manje od Obilića i Proletara.

Zvezda, koju sa klupe predvodi Žikica Milosavljević, na poluvremenu je imala dva gola viška (14:12), u nekoliko navrata u nastavku je bilo i plus 3, ali je u uzbudljivoj završnici do boda došla pogotkom Ivana Horvata.

Najefikasniji kod Pančevaca bio je Veljko Milošević sa pet golova, a po četiri su dodali Miljan Bunjevčević i Nenad Vučković. Horvat je predvodio crveno-bele sa devet golova, a pet je upisao Bojan Todorović.