Budimpešta: Marterer eliminisao Troickog

Viktor Troicki

Viktor Troicki završio je učešće na ATP turniru u Budimpešti.

Matthew Stockman, Getty Images Sport

Maksimilijan Marterer savladao je srpskog tenisera rezultatom 2:1, po setovima, 3:6, 6:4, 6:4 u meču 1/16 finala.

Nemac je dva puta pogrešio u prvom setu prilikom serviranja, što ga je koštalo izgubljenog seta, ali je u nastavku meča bio precizan.

Martereru će protivnik u narednom kolu biti sunarodnik Janik Maden, a meč je zakazan za sutra od 10 časova ujutro.

,

Nebojsa M

Idi u penziju uzivaj

Odgovori 9 8

ATP lista: Novak kao Sampras, Kecmanović na 39. mestu

Na novoj ATP listi, objavljenoj u ponedeljak 14. septembra prvo mesto i dalje drži Novak Đoković. U top deset samo jedna promena.

Ekipno prvenstvo Srbije u tenisu odavno nije bilo jače

Ekipna prvenstva Srbije u tenisu za seniore i seniorke 2020. startuju od 2. odnosno 3. avgusta i donose nam jedno od najuzbuljivijih državnih šampionata u poslednjih deset godina.

Troicki: Nanišanili su me, hteli su da me saseku

Srpski teniser Viktor Troicki bio je gost „Wish & Go“ Podcasta Sport kluba i tom prilikom je govorio o nedavno preležanom koronavirusu, okolnostima koje su ga 2013. godine dovele do jednogodišnje suspenzije, trenutnom stanju u tenisu i evetualnom održavanju US Opena.

Wish&Go: Troicki o DK, suspenziji, suzama... (VIDEO)

Viktor Troicki objašnjava zašto 12. na svetu u Srbiji ne znači mnogo, kako su mu namestili godinu dana suspenzije i zašto je baš on odigrao odlučujući meč u finalu Dejvis kupa. Zbog Tipsarevića je plakao, a u Indiji je ostavljen usred džungle...