Getty Images/Clive Brunskill

Tenis

19.10.2018 | 17.19 > 21:12

Krajinović i Bašić stali u četvrtfinalu Moskve

Srpski teniser Filip Krajinović eliminisan je u četvrtfinalu ATP turnira u Moskvi, baš kao i Mirza Bašić.

Filip Krajinović

Kevin Lee, Getty Images Sport

Od njega je bio bolji Italijan Andreas Sepi koji je slavio u dva seta.

Pvi set počeo je uzbudljivo, viđena su čak tri brejka u nizu, ali je presudilo to što je Sepi napravio jedan više, pa je dobio set sa 6:4.

U drugom setu viđena je neizvesna borba, po jedan brejk na obe strane, da bi u taj-brejku Krajinović odigrao vrlo loše, bilo je 7:2 za Italijana.

U borbi za finala Kupa Kremlja, Sepi će igrati protiv Francuza Manarina. Među najbolja četiri nije uspeo da prođe ni bosansko-hercegovački teniser Mirza Bašić, koji je izgubio od domaćeg predstavnika Karena Hačanova sa 2:0.

U prvom setu bilo je 6:2, drugi set je Rus dobio u taj-brejku 7:5.