Džumhuru 5 poena u drugom setu i eliminacija u 1. kolu

ATP 15. okt 20190:02 > 0:06
Clive Mason, Getty Images Sport

Bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur završio je učešće na ATP turniru u Mosvi na samom startu – bolji od 27-godišnjeg Sarajlije bio je Francuz Adrijan Manarino rezultatom 2:0 (7:6 (2), 6:0).

Katharine Lotze/Getty Images

Prvi set je doneo veliku borbu, Manarino je u prvom gemu duela izgubio servis, ali mu se potom u šestom gemu Džumhur revanširao i anulirao prenost brejka. Potom je viđena još jedna razmena brejkova, pa se pristupilo taj-brejku u kojem je Francuz bio apsolutno nadmoćan i slavio sa 7:2 posle vođstva od 4:0 na startu.