Tenis

24.09.2020 / 14.45

Spremni za Rolan Garos: Nadal i Tim trenirali u Parizu

GAJA

Novak ispada u trecem kolu, besan zbog šumece tablete, pertlom sa desne patike pogađa linijskog sudiju, Vilander i Serena vrše pritisak i sledi diskvalifikacija.

Cove

Uskoroo stize Srpski i svjetski superstar,covjek koji za 20 dana dize pehar,jedan jedini No1e.💪💪💪🇷🇸🇷🇸🇷🇸

Odgovori 23 7

Гаги

Волим што су спремни....али зна се ко је најспремнији...

Odgovori 22 4

Mario Đurovski za SK: Napašću i na novom poslu

Loza fudbalska, duša balkanska, talenat vanserijski, fizička konstitucija slabašna, srce ogromno. Idol navijača. Kralj Tajlanda.

Džudo: Srbija sa 12 aduta u Budimpešti

Gren slem u Budimpešti od 23. do 25. oktobra biće najjače džudo takmičenje u svetu od početka godina. Srbiju će u glavnom gradu Mađarske predstavljati 12 reprezentativaca.

Kup Libertadores: Tevez srušio Karakas

Karlos Tevez igra kao u najboljim danima. Sjajni 36-godišnji napadač je postigao dva gola za Boku juniors u ubedljivoj pobedi protiv Karakasa 3:0 u grupi “H” u okviru Kupa Libertadoresa. Pogodio je u 33. i 44. minut, a mrežu gostiju načeo je Lisandro Lopes u 27. minutu.