Izvor: Getty Images/Mike Hewitt
Tenis 15.07.2017 | 23:25 > 23:31

Dubl: Ruskinje bez izgubljenog gema do titule!

Ruski dubl koji čine Ekaterina Makarova i Elena Vesnina osvojio je titulu na Vimbldonu, savladavši u finalu rumunsko-tajvanski kombinaciju Nikulesku - Čin Čang.

Vesnina, Makarova

Izvor: Getty Images/Shaun Botterill

U duelu koji je počeo vrlo kasno, tek posle 22 časa, Ruskinje su bile dominantne i ekspresno odradile posao.

Nisu prepustile protivnicama nijedan gem, trijumfovale su sa maksimalnih 6:0, 6:0.

Za Makarovu i Vesninu, ovo je treća Gren Slem titula u dublu, nakon Rolan Garosa 2013. i Ju Es Opena 2014. godine.

jocagomboca

Bravo devojke! Zbilja neverovatan rezultat u GS finalu!!!!

Odgovori 21 0

Halep, Kuznjecova, Voznijacki prošle. Tri meča u petak

Pet duela je odigrano pre kiše u Sinsinatiju u ženskom delu turnira. Otkazana tri meča.

Pauze za toalet, "lažni" tajm aut, drama Makarovoj!

Ruskinja Jekaterina Makarova savladala je treću teniserku sveta Anđelik Kerber sa 6:4, 1:6, 7:6 (13-11) u kontroverznom meču u drugom kolu turnira u Sinsinatiju.

Mugurusa furiozna na startu Sinsinatija

Španska teniserka Garbinje Mugurusa sjajno je započela takmičenje na turniru u Sinsinatiju, pobedom nad Brazilkom Beatriz Hadad Majom u drugom kolu.

Voznijacki i Radvanjska lako, Stricovoj maraton

Nekadašnja najbolja teniserka sveta Karolina Voznijacki ubedljivom pobedom započela je učešće na Rodžers kupu u Torontu.