Novak Đoković će drugi meč na Završnom mastersu odigrati protiv Dominika Tima u utorak od 21 čas.

Novak Đoković

Justin Setterfield, Getty Images Sport

Srbin je u prvom kolu grupe 'Bjern Borg' ubedljivo savladao Italijana Matea Beretinija.

S druge strane, Austrijanac je na startu turnira bio bolji od rekordera po broju titula Rodžera Federera.

Đoković i Tim odigrali su do sada devet duela, a drugi teniser sveta slavio je šest puta.

Poslednji put sastali su se u polufinalu Rolan Garosa ove godine, kada je Tim slavio u pet setova.

Od 15 časova istog dana meč drugog kola odigraće Rodžer Federer i Mateo Beretini.

Sva dešavanja u Londonu možete da pratite na kanalima Sport Kluba.

Bole

Dexy.... Ma stvarno, hajde malo na nemačkom pa španskom vežbaj kineski!

3 0

Berdih za SK: Cicipas osvaja Gren slem titulu u 2020.

U karijeri je osvojio 13 titula, bio je četvrti na svetu, dvostruki je osvajač Dejvis kupa i finalista Vimbldona 2010. godine. Nedavno je napunio 34 godine, a usled povreda koje ga onemogućuju da i dalje igra na najvišem nivou, Tomaš Berdih rešio je da okonča karijeru.

Đoković: Spreman sam, nadam se da ćemo ostati do kraja

Srpski teniser Novak Đoković otkrio je da ne oseća nikakve bolove, te da je sasvim spreman za početak finalnog turnira Dejvis Kupa.

Završna ATP lista: Novak drugi, Nadal peti put na vrhu

Najbolji srpski teniser Novak Đoković sezonu je završio na drugom mestu ATP liste.

Stefanos Cicipas – zvezda za sadašnjost i budućnost

Pre tri i po godine na terenu broj 12 kompleksa Vimbldon, uz još nekih tridesetak entuzijasta, gledao sam polufinale juniorskog turnira. Dvojica plavokosih, već na prvi pogled harizmatičnih momaka. Stefanos Cicipas sa jedne, Denis Šapovalov sa druge strane.