Krajinović osvojio titulu u Hajbronu

Filip Krajinović

Filip Krajinović pobednik je čelendžera u Hajbronu.

Al Bello, Getty Images

Srpski teniser Filip Krajinović osvojio je u nedelju čelendžer u Hajbronu pobedom protiv Artura de Grefa u finalu u kome je slavio za 63 minuta sa 6:3, 6:1.

De Gref je na najbolji mogući način otvorio meč i odmah napravio brejk. Vodio je sa 2:0 i 3:1, ali je Krajinović vratio brejk u šestom gemu, a zatim je, nakon spašenih brejk lopti na svoj servis, napravio novi brejk za vođstvo od 5:3. Nakon toga je na svoj servis zaključio prvi set.

U drugom je Srbin u potpunosti dominirao. Dozvolio je rivalu samo jedan gem, a napravio je tri brejka.

Komentari (9)

golman65

dugo pratim tenis ali da igrac gadje lopticom sudiju na mec loptu i izgubi isti jos nisam doziveo,fico doktorski odigrao vidi se razlika u klasi,idemo na garos bar do cetvrt finala

Odgovori 5 0

rista sportista

Svaka cast, pozdrav Filipu i Culetu sjajnom tandemu i cestitke na tituli.

Odgovori 13 0

GAJA

Srpski broj 1 bravoo

Odgovori 0 17

Spisak za Madrid: Novak, Duci, Filip, Viktor i Janko

Selektor Dejvis kup tima Srbije Nenad Zimonjić objavio je spisak za finalni turnir u Madridu, koji je na programu od 18. do 24. novembra.

Vrh ATP liste miruje, Fića skočio za 14 pozicija

Na ATP listi i dalje je prvi Novak Đoković sa 320 poena ispred Rafaela Nadala, a posle poraza u finalu Stokholma Filip Krajinović je došao do 42. pozicije na svetu.

Filip 0/3 u finalima! Šapovalovu prvi pehar u karijeri

Kanadski teniser Denis Šapovalov osvojio je prvi ATP trofej u karijeri pošto je u finalu turnira u Stokholmu savladao Filipa Krajinovića 6:4, 6:4 za sat i 30 minuta igre.

Filip protiv Šapovalova u trećem finalu u karijeri!

Srpski teniser Filip Krajinović izborio je plasman u finale turnira u Stokholmu pobedom nad Špancem Pablom Karenjom Bustom u tri seta.