Justin Setterfield, 2018 Getty Images Sport

Tenis

23.10.2019 | 16.44 > 16:45

Kraj za Milojevića u Hamburgu

Srpski teniser Nikola Milojević završio je takmičenje na startu čelendžera u Hamburgu porazom od Nemca Tobijasa Kamkea posle preokreta 2:1.

Nikola Milojević

Mark Runnacles/Getty Images

Milojević, 151. na svetu, dobro je počeo meč protiv 240. igrača planete, ali je u nastavku popustio i na kraju je poražen sa 6:3, 3:6, 3:6 za sat i 52 minuta igre.

Srbin je prvi set rešio brejkom u šestom gemu i na startu drugog je oduzeo servis rivalu, ali je usledio pad u njegovoj igri.

Kamke je ekspresno uzvratio, potom još jednom brejknuo Milojevića i poravnao u setovima.

U trećem setu je Nemac igrao znatno bolje i brejkovima u petom i poslednjem gemu slavio.