Al Bello/Getty Images

Tenis

08.01.2018 | 04.48

Hobart: Dona sigurna, kraj za Ninu

Srpska teniserka Nina Stojanović završila je nastup na WTA turniru u Hobartu već u prvom kolu porazom od dmaće takmičarke džejmi Furlis u dva seta – 7:5, 7:6 (9).

Nina Stojanović

Chris Hyde, Getty Images Sport

Oba seta bila su veoma neizvesna, ali srpska teniserka nije uspela da osvoji nijedan protiv 325. na WTA listi.

U prvom setu je na 5:4 servirala za 1-0, a u taj-brejku drugog propustila je dve set lopte.

Uspešan start imala je Dona Vekić koja je bila bolja od Tatjane Marije sa 6:4, 6:2a samo 6 minuta i tako iznenadila sedmog favorita turnira ubedljivom pobedom.

Naredna rivalka Hrvatice biće Marketa Vondrusova.