Kraj za Jorovićevu u Notingemu

Srpska tenisrka Ivana Jorović poražena je u osmini finala turnira u Notingemu.

Ivana Jorović

Jan Kruger, Getty Images Sport

Ivana Jorović poražena je u drugom kolu turnira u Notingemu. Od nje je u borbi za četvrtfinale bolja bila Marija Sakari koja je slavila 6:2, 6:4 za 85 minuta igre.

U prvom setu je Sakari napravila brejk već u trećem gemu, a u narednom je uspela da se izbori sa tri brejk prilike koje je imala Jorovićeva. Do kraja je Italijanka napravila još jedan brejk i privela set kraju.

U drugom delu meča prva je do brejka došla Srpkinja i povela 4:2, ali je nakon toga Sakari vezala četiri osvojena gema i slavila i u drugom setu.