Vaterpolo reprezentativac Srbije Miloš Ćuk karijeru će nastaviti u Srbiji.

Miloš Ćuk

Quinn Rooney, Getty Images Sport

Miloš Ćuk

Miloš Ćuk je pre samo nekoliko dana odbranio titulu regionalnog šampiona braneći boje zagrebačke Mladosti, a nakon toga se vraća u Srbiju i karijeru će nastaviti u Vaterpolo klubu Novi Beograd koji sa klupe predvodi Vladimir Vujasinović.

"Ne postoji mogućnost da ostanem u Mladosti, idem u Novi Beograd. Dobio sam ponudu koja mi je bila veoma povoljna, a iz ličnih razloga mi odgovara da budem u Beogradu, koji je bliže mom rodnom Novom Sadu. Reč je o mladom, ambicioznom klubu koji u budućnosti cilja Ligu šampiona. Meni je važno i to što ću moći da radim sa Vujasinovićem, najviše zbog reprezentacije. Sve u svemu, verujem da će to biti dobra priča", rekao je Ćuk za zagrebački Večernji list.

Pod kapicom #14: 135 minuta sa Vladimirom Vujasinovićem

U najnovijoj epizodi vaterpolo podkasta "Pod kapicom" gost Pavla Živkovića bio je jedan od najboljih vaterpolista svih vremena Vladimir Vujasinović.

Stigao i Ćuk, šampionske ambicije Vujasinovićevog tima

Vaterpolo klub Novi Beograd predstavio je ekipu za sezonu 2020/2021, a svakako da je najveće pojačanje dolazak reprezentativca Srbije Miloša Ćuka.

F4: Mladost odbranila tron, briljirao Miloš Ćuk

Vaterpolisti Mladosti iz Zagreba odbranili su regionalnu titulu, pošto su u velikom finalu pobedili Jug u Dubrovniku sa 15:11.

Bivši igrači VK Partizan traže ostavke uprave

Nekadašnji vaterpolisti Partizana obratili su se javnosti pismom zbog loše situacije u klubu.

Milanović za SK: Nemoralno je da pričam o Partizanu

Legenda je Partizana, bivši trener i predsednik crno-belih i čovek koji je na Banjicu doneo posledni trofej Lige šampiona. U isto vreme je i ikona Crvene zvezde, sa kojom je 1992. osvojio prvu titulu prvaka države, a danas je trener crveno-belih - Igor Milanović.

Vujasinovićevom Novom Beogradu jesenja titula

Vaterpolisti Novog Beograda u derbiju poslednjeg kola jesenjeg dela prvenstva Srbije pobedili su Stari Grad rezultatom 9:8 i na dvomesečnu pauzu otišli sa maksimalnim učinkom 7-0.

LŠ: Mladost zaustavila Reko, tri gola Ćuka

Kompletirana je treće kolo vaterpolo Lige šampiona. Mladost iz Zagreba je posle zaista sjajnog meča uspela da osvoji bod protiv Pro Reka na svom bazenu.

Rašović: Da smo ovako protiv Španaca; Ćuk: Neiskustvo

Nakon osvojenog petog mesta na Svetskom prvenstvu u Južnoj Koreji za medije su govorili selektor reprezentacije Srbije Dejan Savić i igrači Miloš Ćuk i Strahinja Rašović i istakli žal zbog činjenice da Srbija nije bila u konačnim borbama za medalje.

Ćuk pred Španiju: Za neke je ovo utakmica karijere...

Kapiten vaterpolo reprezentacije Srbije Miloš Ćuk izjavio je pred četvrtfinale Svetskog prvenstva protiv Španije da se nada da će se Delfini izboriti sa pritiskom i dobrom odbranom trijumfovati u tom meču.

Savić: Mnogo kontri; Ćuk: Nismo najbolje delovali

Najbolji vaterpolisti Srbije pobedili su selekciju Rusije rezultatom 11:9 i na taj način obezbedili plasman među najboljih osam timova na Evropskom prvenstvu u Barseloni.

Raskid saradnje Vujasinovića i Pro Reka

Srpski stručnjak Vladimir Vujasinović više nije trener italijanskog Pro Reka. Raskid saradnje je usledio posle neuspeha italijanskog tima na završnom turniru Lige šampiona.

Olimpijakos na tronu, Đenova u šoku

U velikom finalu Lige šampiona vaterpolisti Olimpijakosa pobedili su domaćina finalnog turnira Pro Reko sa 9:7. Izabranici Vladimira Vujasinovića i treću sezonu za redom su ostali bez toliko željenog evropskog trofeja.

Vujasinović za SK: Lucidnost u napadu vodi ka tronu

U velikom finalu vaterpolo Lige šampiona snage će odmeriti Pro Reko i Olimpijakos, ekipe koje su na kraju ligaškog dela osvojile prvo mesto u grupama. Reko je na putu ka finalu pobedio Brešu i Jug, a Olimpijakos je slavio protiv Špandaua i Barselonete.

Vujasinović za SK: Svaki meč finale, cilj je titula

Odbrojavanje je počelo. U četvrtak u Đenovi počinje finalni turnir Lige šampiona u vaterpolu na kome će učestvovati osam ekipa. U četvrtfinalu snage će odmeriti Pro Reko – Breša, Olimpijakos – Špandau, Jug – Solnok, Eger – Barseloneta.

Ćirić za SK: Problemi i Deki su nas zbližili sa Zvezdom

Tek je ušao u četvrtu deceniju života, a već ima 14 godina trenerskog staža, baš kao i njegov brat blizanac Miloš.

Solnok posle drame i peteraca do Superkupa Evrope

Vaterpolisti mađarskog Solnoka osvojili su Superkup Evrope savladavši u subotu Ferencvaroš rezultatom 10:8, posle peteraca. Najbolji u redovima Solnoka bio je Andrija Prlainović.