ЈА,ЦЗ..

Ти си мало залуто! Погрешио аутобус! Врати се у Београд, па хватај први за Шабац...😆😂😅

3 3

Micić predvodio Efes u gradskom derbiju do 5/0

Košarkaši Anadolu Efesa u gradskom derbiju petog kola Superlige Turske kao gosti pobedili su Bešiktaš rezultatom 81:74.

Stanojević: Jednom prešli centar i dali nam gol

Partizan je imao priliku da smanji zaostatak za Crvenom zvezdom, ali ne da nije uspeo, već ga je čak i povećao porazom u Nišu od Radničkog. Trener Aleksandar Stanojević smatra da crno-beli nisu imali ni sreće.

Blat za SK: Vaš košarkaški svet je veći od samog sveta!

Legendarni američki trener izraelskog porekla Dejvid Blat bio je gost Srđana Radojevića i Aleksandra Džikića u podkastu 'Blok po blok'.

Armejci i Vlašić torpedovali Arsenal za drugo mesto

U poslednjoj utakmici 12. kola Premijer lige Rusije ekipa CSKA je u Moskvi ubedljivo savladala Arsenal iz Tule 5:1.

Pantelić evrogolom rastužio Partizan

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su Partizan u derbiju 12. kola Superlige Srbije rezultatom 1:0, a crno-belima je na "Čairu" presudio Dušan Pantelić prelepim pogotkom u 78. minutu.

Slavlje Subotičana, bez pobednika u Senti i Milanovcu

U poslednjim utakmicama 12. kola Superlige pobedu je zabeležio subotički Spartak u duelu sa ekipom Mladosti iz Lučana 1:0, dok su nerešeno završene utakmice između TSC i Čukaričkog 0:0, odnosno Metalca i Radnika 1:1.

Nur-Sultan: Tijafo zakazao duel sa Kecmanovićem

Frensis Tijafo biće rival Miomiru Kecmanoviću u osmini finala turnira u Nur-Sultanu. Amerikanac je u prvom kolu pobedio Korentana Mutea 6:3, 6:2.

Tragedija za Braunse: Odel Bekam završio sezonu

Prva zvezda Klivlend Braunsa Odel Bekam povredio se na meču protiv Sinsinati Bengalsa. Ispostavilo se da su u pitanju ukršteni ligamenti kolena stoga će elitni risiver propustiti ostatak sezone.

Dela Vale uzbuđen: Ajmo plavo–beli

Rašad Von nije opravdao očekivanja stručnog štaba i čelnika kluba, pa je pre nekoliko dana sporazumno raskinut ugovor, a nedugo zatim novi član Budućnosti postao je italijanski reprezentativac Amadeo Dela Vale.

Šesti uzastopni poraz Himkija, Šved 1/12 za tri!

Košarkaši Himkija pretrpeli su i šesti uzastopni poraz u svim takmičenjima.

De Jong: Mesi je najbolji, moramo da mu se prilagodimo

Mladi fudbaler Barselone Frenki de Jong otkrio je kako je igrati sa Lionelom Mesijem u timu.

VAR-asistent: Nemoj da dosudiš penal nad Ramosom

Hose Maria Sančes Martinez , VAR-asistent meča utakmice sedmog kola prvenstva Španije između Barselone i Real Madrida (1:3) preporučio je glavnom sudiji Huanu Martinesu Munueri da ne dosudi jedanaesterac nakon pada defanzivca gostiju Serhija Ramosa u kaznenom prostoru Katalonaca.

ISL: Stjepanović treći, evropski rekord Sakčija

Velimir Stjepanović osvojio je treće mesto na 400 slobodno na četvrtom meču Međunarodne plivačke lige (ISL) na 25 - metarskom bazenu u "Dunav Areni" u Budimpešti. Srpski reprezentativac je ostvario rezultat 3:41,08 minuta i doneo šest bodova DC Tridentima.

Beč: Novak i Filip na terenu oko 15.30

Najbolji teniser sveta Novak Đoković i Filip Krajinović sastaće se u prvom kolu turnira u Beču u utorak oko 15 časova i 30 minuta. Direktan prenos meča moći ćete da pratite na Sport Klubu.