Sport Klub Youtube

14.08.2019 | 07.21

Tri penala, pet golova, Ajaks ide dalje (VIDEO)

Ajaks i PAOK su odigrali uzbudljiv dvomeč u kvalifikacijama za Ligu Šampiona, u oba meča postignuto je ukupno devet golova, u revanšu je viđeno pet, pogledajte sve golove sa revanša u Amsterdamu.

Komentari (3)

GGMU

Sramota 3 penala im dali i jedva su prošli...

Odgovori 11 9

nnnnn

@GGMU - Samo reci koji je to od ta 3 penala dosudjen bez razloga? Jel treba da postoji pravilo da ne sme da bude vise od jednog penala na utakmici?

23 4

NikoBitan

@nnnn Ako je ono prvo penal onda je i kod drugog gola Ajaxa faul. Jeste penal guranje, a kod gola je igrac Ajaxa vukao, ali opet veoma slicno. Drugi penal se cak ovde bez snimka ni ne vidi lepo sta se desilo ali sudija bio tu pa neka bude. Tako da je sve ovo vrlo diskutabilno bilo. Pozz

6 1

Darko i Marina najavljuju fudbalski vikend

Marina Sekulić i Darko Plavšić najavili su kompletno deveto kolo Premijer lige u Studiju Sport Kluba, a u centru pažnje ovog vikenda naći će se susret Mančester Junajteda i Liverpula, koji se igra u nedelju.

Kakvi su Spursi protiv fenjeraša, Rašfordovih 33%

Ovog vikenda igraju se utakmice devetog kola Premijer lige, a u centru pažnje biće nedeljni duel između Mančester Junajteda i Liverpula. Ipak, neće to biti jedini zanimljivi duel, a sve ćete moći da pratite na kanalima Sport Kluba.

Prosinečki: Nismo bili oni pravi kao protiv Finske

Poslušajte šta je nakon poraza od Grčke u kvalifikacijama za Euro 2020 rekao selektor selekcije Bosne i Hercegovine Robert Prosinečki. BIH je izgubila 2:1, i to autogolom Adnana Kovačevića dva minuta pre kraja meča.

A u dodavanjima - 103:8 za Špance (VIDEO)

U prvih nekoliko minuta na meču Španija - Švedska videli smo pravu terensku dominaciju "Crvene furije", o čemu govori podatak da je odnos u dodavanjima bio neverovatnih 103:8.