Sport klub

22.03.2019 | 21.14 > 21:31

Mugošin gol iz svih ugova i sumnjiv penal za Bugare

Crna Gora je u prvom kolu kvalifikacija za EP gostovala Bugarskoj i osvojila bod, ali imaće razloga za ljutnju jer je domaćin izjednačio posle veoma sumnjivog penala.

Komentari (14)

Marko

Penala nema a zamolio bi Optimus da ne priča nije on sudio na meču nego sudija iz Francuske penal je nepostojeći!

Odgovori 0 0

Čović Koji Sedi

Mugosu za predsednika plemena

Odgovori 6 0

Nista novo

Bugari isti kao uvek, na kvarno i kukavicki... :)

Odgovori 10 1

PL podkast: Gojko i Ivan o mančesterskom derbiju

Poslušajte novo izdanje PL podkasta o Premijer Ligi, derbi kola na Etihadu kao i ostale duele kola analizirali su Gojko Andrijašević i Ivan Lončarević.

"Petarda" Bilićevog VBA protiv Svonsija (VIDEO)

Ekipa VBA ostvarila je ubedljiv trijumf protiv Svonsija u duelu Čempionšipa, izabranici Slavena Bilića slavili su sa 5:1, pogledajte sve golove sa utakmice.

Hoakin Sančez - svetska klasa u 38. godini (VIDEO)

Hoakin Sančez, živa legenda Betisa, oduševio je het-trikom u pobedi nad Bilbaom, pogledajte kako je 38-godišnjak postigao tri gola za jedno poluvreme.

Bešiktaš do pobede u 5. minutu nadoknade (VIDEO)

Fudbaleri Bešiktaša ostvarili su novu pobedu u turskoj ligi i to na dramatičan način, pošto su postigli gol u petom minutu nadoknade protiv Kasimpaše.