Sport klub

24.03.2019 | 20.14 > 20:21

Čudesni Ariel Haruš skidao zicere Austrijancima (VIDEO)

Golman izraelske reprezentacije Arijel Haruš bio je briljantan na meču sa Austrijom, skinuo je dva zicera, Marku Arnautoviću i Aleksandru Dragoviću, i njegovom zaslugom Izraelci su uspeli da preokrenu i stignu do pobede.

Komentari (2)

Madridista

HAHAHAHAAHHAHAHAHAHA PA OVO NEMA NIGDE. Kolko su arnautovic i dragovic austrijanci toliko sam ja kamerunac....

Odgovori 3 1

Vlada

ne znam koliko. Pratis ali Arnaturovic ne slavi golove kojepostigne protiv Srbije i BiH. Takodje, i sam je izjavio da je zeleo da igra za Srbiju ali da to nije bili moguce (iako ljudi pisu drugacije, on nije objasnjavao razloge zasto nije mogao da igra za Srbiju).

3 0

Savić pred Bajern: Kažu, došli su čarobnjaci, daj Bože

Legendarni fudbaler Crvene zvezde Dušan Savić prisetio se duela sa Bajernom iz Minhena pre tačno četiri decenije, a pričao je i o duelu prvog kola Lige šampiona sa Bavarcima koji je na programu u sredu u 21 čas na Alijanc Areni.

Fantastičan gol direktno iz kornera! (VIDEO)

Utakmica portugalskog prvenstva između Maritima i Belenenšeša završena je pobedom gostiju 3:1. Međutim, prvi gol na utakmici bio je senzacionalan. Andre Santoš, igrač Belenenšeša direktno je iz kornera doveo svoj tim u prednost u 10. minutu meča.

Fudbaleri Aston Vile se posvađali usred meča! (VIDEO)

Fudbaleri Aston Vile Tajron Mingas i Anvar El-Gazi sukobili su se u 35. minutu prvog poluvremena. Saigrači su uspeli da ih obuzdaju, a sudija Majk Din ih je opomenuo da se smire ili će dobiti žute kartone.

Bornmut protiv Evertona do tri boda

Bornmut je nakon dva vezana poraza do pobede u petom kolu PL došao na svom terenu protiv Evertona.