Sport klub

10.09.2019 | 22.39 > 22:45

Mitrovićeva rutina za 1:0 protiv Luksemburga (VIDEO)

U 38. minutu prvog poluvremena Aleksandar Mitrović je probio led i doveo Srbiju u vođstvo protiv Luksemburga u meču kvalifikaicija za Evropsko prvenstvo. Odličan centaršut sa leve strane uputio je Aleksandar Kolarov, a Mitrogol je najpre pogodio stativu a zatim i mrežu.

Savršenstvo fudbalskog šuta u režiji Janhela Erere

Na utakmici Selta - Granada videli smo prelep pogodak mladog fudbalera gostiju Janhela Erere. Venecuelanac se namestio, naciljao i od prečke poslao loptu u gol. Reč je o fudbaleru koji igra na pozajmici iz Mančester Sitija.

Majstorija Đordana za pobedu Sevilje! (VIDEO)

Dvadesetpetogodišnji fudbaler Sevilje Đoan Đordan doneo je svom timu pobedu protiv Alavesa (1:0) u meču četvrtog kola španske La lige. Vezista gostiju je sjajnim golom iz slobodnog udarca pogodio mrežu nemoćnog Fernanda Pačeka u 37. minutu i tako doneo trijumf svom timu u Vitoriji.

Ovacije na Kamp Nou za Rakitića (VIDEO)

Hrvatski fudbaler Ivan Rakitić ušao je igru u 70. minutu utakmice između Barselone i Valensije i tom prilikom dobio je gromoglasne ovacije s tribina Kamp Nou stadiona. Katalonci su pobedili 5:2.

Da mu Ibra pozavidi - sjajan gol Taljafika (VIDEO)

Na utakmici Ajaksa sa Herenvenom, levi bek domaće ekipe Nikolas Taljafiko postigao je čak dva gola, a drugi je bio posebno efektan, bio je to potez koji je podsetio na one od Zlatana Ibrahimovića.