Sport klub

10.09.2019 | 22.39 > 22:45

Mitrovićeva rutina za 1:0 protiv Luksemburga (VIDEO)

U 38. minutu prvog poluvremena Aleksandar Mitrović je probio led i doveo Srbiju u vođstvo protiv Luksemburga u meču kvalifikaicija za Evropsko prvenstvo. Odličan centaršut sa leve strane uputio je Aleksandar Kolarov, a Mitrogol je najpre pogodio stativu a zatim i mrežu.

FK na SK: BG i SA derbi, Arsenalova 'zvezda'...

U novoj epizodi emisije FK na SK nekadašnji fudbaler Željezničara, Partizana i Dinama Vlado Čapljić pričao je o brojnim zanimljivim temama, analizirali smo novu zvezdu Arsenala Gabrijela Martinelija, tu je i anegdota Dragana Okuke... I to nije sve.

19-godišnji Fer Ninjo se proslavio na debiju za Viljareal (VIDEO)

Fernando "Fer" Ninjo, fudbaler koji ima tek 19 godna, debitovao je za prvi tim Viljareala na ligaškim mečevima, i doneo Žutima pobedu na gostovanju Alavesu u poslednjem minutu meča.

Vudrou "razapeo strelu" na gol Portsmuta (VIDEO)

Barnsli je poražen od Portsmuta u duelu FA Kupa, a za utehu im je ovaj sjajan gol koji je postigao Koli Vudroa, njegov deseti u sezoni.

Setijen će sanjati "Slepe miševe" (VIDEO)

Kike Setijen je doživeo prvi poraz na klupi Barselone, Valensija je slavila u derbiju sa 2:0, pogledajte ova gola sa Mestalje.