Sport Klub Youtube

16.10.2019 | 15.04

Prosinečki: Nismo bili oni pravi kao protiv Finske

Poslušajte šta je nakon poraza od Grčke u kvalifikacijama za Euro 2020 rekao selektor selekcije Bosne i Hercegovine Robert Prosinečki. BIH je izgubila 2:1, i to autogolom Adnana Kovačevića dva minuta pre kraja meča.

Komentari (2)

Cone

Roberte, pa ne možeš da poredis Finsku i Grčku

Odgovori 1 2

(ne)sportski novinar

Sta si time hteo da kazes?! Pogledaj tabelu te grupe prvo, pa onda komentarisi.

1 1

Kad majstorski plasirate iz prve pod prečku

Sjajan pogodak za Zvole na utakmici sa AZ Alkmarom postigao je Klint Lemans, iz prve je raspalio po lopti, golman nije imao šansi..

Kad je nemoguće objasniti kako je neko ovo uspeo da promaši

Na utakmici Hanza - Duizburg videli smo neshtatljiv promašaj, teško je objasniti kako neko neko u ovoj situaciji ne uspeda zatrese mrežu.

Igrači Krasnodara "preskočili" odbranu Himkija fenomenalnom akcijom

Sjajnu akciju izveli su fudbaleri Krasnodara na meču sa Himkijem, imali su nekoliko atraktivnih dodavanja, lopta nijednom nije pala na zemlju, a egzekutor je bio Toni Vilena.

Bilić pogubio živce, svađao se sa sudijom i dobio crveni

Menadžer VBA Slaven Bilić nezadovoljan odlukom sudije da isključi njegovog igrača burno je protestovao po završetku prvog poluvremena nakon čega je i on dobio crveni karton.