youtube

13.11.2019 | 23.41 > 23:43

"Ne mogu da shvatim da Srbija nema bolje rezultate"

Luksemburški reprezentativac i golman Antoni Moris govorio je pred meč kvalifikacija u Beogradu protiv Srbije o tome šta čeka njegovu ekipi i naglasio da se čudi veoma manjku uspeha "Orlova" poslednjih godina.

Komentari (7)

Milos

Dodji jedan vikend u BG i kreni po splavovima...

Odgovori 4 2

Kad poluvolej "legne" baš kako treba (VIDEO)

Igrač RKC Valvajka Stijn Spirings postigao je sjajan gol na utakmici sa Herenvenom, doduše utešan, jer je njegov tima izgubio aa 1:3.

Da li je moguće promašiti kontru 2 na 0?

Fudbaler Venla Džon Jeboa nije uspeo da postigne gol iz neverovatne prilike. Posle kontre "2 na 0" nemački vezista odlučio je da šutira i nije dodao Rajtu, ali je loš udarac bio lak zadatak za golmana gostiju.

"U Srbiji nikad problem, ubedljivo smo najbolji"

Defanzivac Crvene zvezde Miloš Degenek očekuje tešku utakmicu u sredu u Atini protiv Olimpijakosa. Crveno-belima je za plasman u nokaut fazu Lige Evrope dovoljan i bod, a Degenek smatra da je ekipa na dobrom putu.

Svanulo i Tobdžijama - iz 1 u 2, evrogol Pepea (VIDEO)

Fudbaleri Arsenala u poslednjoj utakmici 16. kola Premijer lige u gostima su pobedili Vest Hem sa 3:1. Čekićari su na poluvremenu vodili, ali su Tobdžije u nastavku, za svega devet minuta, postigle tri pogotka. Najlepši je svakako Pepeov.