Sport Klub Youtube

25.05.2020 / 12.30

Euro 2000: Podsećanje na poslednje učešće Jugoslavije

Nesrećan autogol, tuča saigrača (VIDEO)

Totenhem je u poslednjem meču 33. kola Premijer lige savladao Everton kod kuće 1:0 u meču punom više bizarnih nego kvalitetnih momenata.

Ćaćić za SK: Novak je čista srca hteo da pomogne

Nikola Ćaćić bio je gost Nebojše Viškovića i Ivana Govedarice u 13. epizodi podkasta 'Wish&Go'. On je govorio o Novaku Đokoviću, zašto kao 59. igrač sveta u dublu jedva preživljava i koliko ga nervira što sudije ne mogu pravilno da mu izgovore prezime. Pogledajte.

Loris vs Son, ko je izvukao deblji kraj (VIDEO)

U poslednjoj utakmici 33. kola Premijer lige sastali su se Totenhem i Everton, a čim je svirano poluvreme viđen je zanimljiv detalj kada je golman domaćih Ugo Loris napao saigrača Sona.

Luis Suares oduševio golčinom (VIDEO)

Napadač Barselone Luis Suares postigao je prelep pogodak u duelu La Lige protiv Viljareala. Urugvajac je u 20. minutu odlično reagovao posle dodavanja Lionela Mesija i udarcem iz prve plasirao loptu u dalji ugao gola domaćina.