Sport klub

24.12.2017 | 20.29 > 20:34

Gol običan, asistencija magična! Čarolije Davida Neresa

Ajax Amsterdam

Kasper Dolberg je postigao vodeći gol za Ajaks na meču sa Viljemom, ali svi igrači su otišli da čestitaju Davidu Neresu! Brazilac je izveo dva čarobna driblinga i odradio 90% posla. Ovo definitivno mogu samo igrači iz Brazila.

tellvilmos

stigao je i da ga pomiluje po glavi ....

Odgovori 12 0

Kao u holivudskom trileru: Porto pobedio golom u 90+8!

Utakmica između Portimonensea i Porta imala je lud završetak, gosti su stigli do pobede golom u osmom minutu nadoknade, defanzivac Markano zatresao je mrežu glavom posle kornera, za veliko slavlje svih i ekipi Porta.

PL Podkast: O kiksu Sitija, Čelsijevim klincima...

Poslušajte izdanje SK podkasta posvećenog mečevima 5. kola Premijer Lige, Gojko Andrijašević i Dragan Čiča govorili su o porazu Mančester Sitija, sjajnim učinku Čelsijevig mladih igrača...

Savršenstvo fudbalskog šuta u režiji Janhela Erere

Na utakmici Selta - Granada videli smo prelep pogodak mladog fudbalera gostiju Janhela Erere. Venecuelanac se namestio, naciljao i od prečke poslao loptu u gol. Reč je o fudbaleru koji igra na pozajmici iz Mančester Sitija.

Majstorija Đordana za pobedu Sevilje! (VIDEO)

Dvadesetpetogodišnji fudbaler Sevilje Đoan Đordan doneo je svom timu pobedu protiv Alavesa (1:0) u meču četvrtog kola španske La lige. Vezista gostiju je sjajnim golom iz slobodnog udarca pogodio mrežu nemoćnog Fernanda Pačeka u 37. minutu i tako doneo trijumf svom timu u Vitoriji.