Sport klub

10.02.2019 | 22.08 > 22:13

Dao gol zadnjicom, ali zbog čega je poništen? (VIDEO)

Sporting CP

Na utakmici Feirense - Sporting videli smo nesvakidašnju situaciju, igrač domaće ekipe postigao je gol na bizaran način, tako što ga je lopta pogodila u zadnicu i završila u mreži. Ipak, sudija je odlučio da poništi pogodak, da li je bio u pravu?

Komentari (2)

qatar

Faul nad golmanom!!!

Odgovori 0 4

Mr.Š

U petercu golmana ne smeš da pipneš, a golman Sportinga u ovoj situaciji imao problem, mada je mogao i jače da gurne Suareša

Odgovori 0 5

Ronaldo bodrio Sporting i video šest golova (VIDEO)

Kristijano Ronaldo prisustvovao je velikom lisabonskom derbiju između Sportinga i Benfike, u kome je njegov nekadašnji tim poražen od najvećeg rivala rezultatom 2:4. Pogledajte sve golove.

Kakav maler za Raću: Jedva ga pipnuo, a dobio crveni!

Srpski fudbaler Radoslav Petrović posle dužeg vremena bio je u startnoj postavi Sportinga, ali je isključen u 61. minutu, kada je dobio drugi žuti karton. I to zbog nepostojećeg faula, jedva da je dotakao protivničkog igrača.

Siroti Moreirense - u 92. min ostao bez boda u Lisabonu

Najslabiji tim portugalske lige, Moreirense, bio je na dobrom putu da osvoji bod na gostovanju Sportingu, ali je primio gol u drugom minutu nadoknade. Gosti nisu imali sreće, nakon šuta Martinsa lopta je zakačila Andrea, prevarila golmnana i završila u mreži.

Čudesni Kasiljas u 93. minutu sačuvao pobedu Porta

Na najbolje dane podsetio je Iker Kasiljas odbranom u poslednjim trenucima derbija Porto - Sporting. Sjajno je intervenisao posle kornera za goste i uz dvostrukog strelca Tikinja Soareša bio najzaslužniji za pobedu Porta rezultatom 2:1.