Sport klub

16.05.2019 | 09.29 > 09:32

Majstorija mladog napadača Lokomotive (VIDEO)

Rifat Žemaletdinov postigao je fantastičan gol za Lokomotivu u polufinalu Kupa Rusije sa Rostovom, reč je o revanš meč, Moskovljani su slavili sa 2:0 i prošli u finale.

Gol sa 60 metara na meču Hihon - Albasete (VIDEO)

Na utakmici španske Segunde između Hihona - Albasete, videli smo jedan od najluđih golova sezone, Havi Akunja je iznenadio golmana i postigao gol sa nekih 60 metara, tačnije sa svoje polovine. Uživajte.

Ušao u 70, dao spektakularan gol u 72. minutu (VIDEO)

Jang Bojs je ubedljivo savladao Lucern sa 4:0, a najlepšio momenat na meču viđen je u 72. minutu kada je Nikolas Mounu Ngamaleu postigao sjajan gol iz voleja, i to samo dva minuta nakon što je ušao u igru.

Robertu Skovu je broj 29 doneo veliku sreću (VIDEO)

Napadač Kopenhagena Robert Skov postavio je novi rekord danske Superlige, postigavši 29 golova u jednoj sezoni. Zanimljivo da Skov na dresu nosi broj 29. Pogledajte njegov istorijski pogodak.

Gol u 119. minutu i Majk Din u neverici na tribinama

Tranmer je pogotkom u pretposlednjem minutu produžetka savladao Njuport u finalu plej-ofa engleske Lige 2, i prošao u viši rang, a veliki navijač ovog kluba, sudija Majk Din bio je u neverici nakon gol u samom finišu prodzužetka.