Sport klub

25.05.2019 | 21.12 > 21:16

Ušao u 70, dao spektakularan gol u 72. minutu (VIDEO)

Jang Bojs je ubedljivo savladao Lucern sa 4:0, a najlepšio momenat na meču viđen je u 72. minutu kada je Nikolas Mounu Ngamaleu postigao sjajan gol iz voleja, i to samo dva minuta nakon što je ušao u igru.

Komentari (2)

Monfoman

Prvo je bio Nigerijac posle par sekundi postao Kamerunac :)

Odgovori 10 0

Novosadjanin 021

Ovo ce mu ostati za unuke realno

Odgovori 8 0

"Petarda" Fenera na sezonskoj premijeri (VIDEO)

Fenerbahče je u velikom stilu otvorio novi sezonu, na svom terenu je savladao Gaziantep rezultatom 5:0. Pogledajte sve golove sa utakmice.

Kad sa 17 godina date prvi gol za veliki PSV (VIDEO)

PSV Ajndhoven, ali i holandski fudbal, imaju još jednog velikog talenta, njegovo ime je Mohamed Ihataren, imao samo 17 godina, i na utakmici sa Heraklesom postigao je prvi gol u karijeri.

Kad fudbalski meč više liči na vaterpolo (VIDEO)

Utakmica holandske lige između Fortune i Viljema i grana je u vrlo teškim uslovima, teren je bio natopljen vodom, što je znatno otežalo posao igračima, pogledajte i sami...

Brendbi - Olborg 1:3... u pogođenim prečkama (VIDEO)

U prvom poluvremenu utakmice danske lige Brendbi - Olborg videli smo čak četiri pogođene prečke, gosti nisu imali sreće jer od tih četiri, čak tri bile njihove.