Sport klub

16.06.2019 | 07.14

Naknadno pozvan na turnir, zaigrao, dao gol u 2. minutu

Urijel Antuna, reprezentativac Meksika i igrač L.A. Galaksija, neočekivano se našap na Gold Kupu, pošto je pozvan u tim nakon povrede igrača, isto tako neočekivano našao se u startno postavi na meču sa Kubom, i dao gol već u drugom minutu meča.

Golčina koja je utišala Poljud

Hamed Kone je u šestom minutu nadoknade postigao gol za 3:1 za Gziru i tako eliminisao Hajduk u njegovom dvorištu.

Fenomenalan gol bez gledanja velike nade Intera (VIDEO)

Mladi napadač reprezentacije Italije i član Intera Davide Merola postigao je spektakularan pogodak u meču 2. kola grupe A na Evropskom prvenstvu za igrače do 19 godina. Talentovani fudbaler nije ni gledao gol Jermenije...

Gojko i Vlada analiziraju Zvezdinu pobedu nad Suduvom

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u drugo kolo kvalifikacija za Ligu šampiona pobedom nad litvanskom Suduvom 2:1, a odmah po završetku meča Gojko Andrijašević i Vladimir Novaković su analizirali dešavanja na terenu.

Navijači Dinama prekinuli meč (VIDEO)

Kod rezultata 3:0 za protivničku ekipu, prekipelo je navijačima bukureštanskog Dinama, koji su utrčali na teren i prekinuli meč prvenstva Rumunije. Prekid je trajao 20-ak minuta, a domaćin Vitorul je do kraja postigao još dva gola. Pogledajte fantastičan peti gol sa 30 metara.