Predsednik FC Crne Gore Dejan Savićević je u intervjuu za Sport Klub pričao o mnogim zanimljivim detaljima iz karijere, a dotakao se i čuvenog intervjua iz Zagreba 1999. Genije se prisetio dečačkih dana, uspeha u Crvenoj zvezdi, sukoba sa Fabijom Kapelom...

У Звезди је углавном чувао ноге и играо како треба тек сваку пету такмицу. Сви остали су се много више трудили од њега, тако да су ми остали у дражој успомени.

Видим да је Дејо геније организовао пријатељску утакмицу Милана у јужној српској покрајини.

...46

Kratko..genije😀

Odgovori 9 4

U rangu Krosovog projektila - golčina Emrea Kilinča!

Nakon Tonija Krosa na meču Selta - Real, videli smo još jedan prelep gol na fudbalskim mečevima igranim u subotu, igrač Sivas Emre Kilinč spektakularnim pogotkom zapečatio je pobedu svog tima nad Bešiktašom.

Het-trik Pukija na drugom nastupu u PL (VIDEO)

Pogledajte golove sa meča Norič - Njukasl, koji je obeležio sjajni finski napadač Temu Puki, postigavši sva tri gola za ekipu Kanarinaca. On je već na drugom nastupu u najjačoj ligi sveta uspeo da stigne do het-trika.

Drama u Turskoj posle sudara golmana sa igračem (VIDEO)

Golman ekipe Sivasa Mamadu Samasa teško se povredio u sudaru sa igračem Bešiktaša, nekoliko minuta je nepomičan ležao na zemlji, a kada je napokon uspeo da ustane, onesvestio se i pao na zemlju. Drama na stadionu Sivasa trajala je nekoliko minuta.

Poketino za SK: Zadovoljan sam, ali moramo napredovati

Totenhem je u uzbudljivom meču igrao nerešeno sa Mančester Sitijem 2:2, poslušajte šta je nakon utakmice rekao menadžer Spursa Maurisio Poketino u izjavi za Sport Klub.