You Tube

18.07.2019 | 23.56 > 23:57

Golčina koja je utišala Poljud

HNK Hajduk Split

Hamed Kone je u šestom minutu nadoknade postigao gol za 3:1 za Gziru i tako eliminisao Hajduk u njegovom dvorištu. Prethodno je isti igrač u 69. minutu postigao još jedan spektakularan pogodak.

Djordje

Svaka cast!

Odgovori 18 0

U rangu Krosovog projektila - golčina Emrea Kilinča!

Nakon Tonija Krosa na meču Selta - Real, videli smo još jedan prelep gol na fudbalskim mečevima igranim u subotu, igrač Sivas Emre Kilinč spektakularnim pogotkom zapečatio je pobedu svog tima nad Bešiktašom.

Het-trik Pukija na drugom nastupu u PL (VIDEO)

Pogledajte golove sa meča Norič - Njukasl, koji je obeležio sjajni finski napadač Temu Puki, postigavši sva tri gola za ekipu Kanarinaca. On je već na drugom nastupu u najjačoj ligi sveta uspeo da stigne do het-trika.

Drama u Turskoj posle sudara golmana sa igračem (VIDEO)

Golman ekipe Sivasa Mamadu Samasa teško se povredio u sudaru sa igračem Bešiktaša, nekoliko minuta je nepomičan ležao na zemlji, a kada je napokon uspeo da ustane, onesvestio se i pao na zemlju. Drama na stadionu Sivasa trajala je nekoliko minuta.

Poketino za SK: Zadovoljan sam, ali moramo napredovati

Totenhem je u uzbudljivom meču igrao nerešeno sa Mančester Sitijem 2:2, poslušajte šta je nakon utakmice rekao menadžer Spursa Maurisio Poketino u izjavi za Sport Klub.